فوتبال ایران / شناسه خبر: 79942 / تاریخ انتشار : 1397/4/30 14:52
|
مذاکره برای توافق در جزئیات قرارداد

ازبکستان دست از سر کی‌روش برنمی‌دارد

در حالی که گفته می شد ماجرای کی روش- ازبکستان به پایان رسیده اما یک سایت ازبک مدعی شده مدیران فدراسیون فوتبال این کشور در حال مذاکره با این مربی برای توافق بر سر جزئیات هستند.

ایران ورزشی آنلاین /چند ماه قبل از آغاز جام جهانی، بحث مذاکره فدراسیون فوتبال ازبکستان با کارلوس کی روش شنیده شد. مذاکره ای که طرفین حتی به توافق هم رسیدند اما مشخص نیست چرا در نهایت قرارداد رسمی امضا نشد. سایت سانگزور ازبکستان در این باره نوشت: «چند روز‌ی از پایان جام جهانی 2018 روسیه گذشته و بسیاری‌ این اطمینان را داشتند که کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هدایت ازبکستان را را بر عهده می‌گیرد. هر چند ایران مسیر طولانی تا پایان جام جهانی 2018 روسیه طی کرد اما هنوز چیزی درباره آینده کی‌روش در این کشور  و ازبکستان اعلام نشده است.»

این رسانه ازبک با اشاره به صحبت‌های چند ماه گذشته نایب‌رئیس‌ فدراسیون فوتبال این کشور نوشت: «قرار بود نام سرمربی موردنظر تیم ملی ازبکستان  پس از پایان جام جهانی رسانه‌ای شود. جام جهانی 2018 روسیه پایان یافت و هنوز سرمربی جدید ازبکستان مشخص نیست. به نظر می‌رسد به خاطر سوءتفاهم‌هایی، فدراسیون فوتبال ازبکستان تصمیم به سکوت گرفته است. شاید این آرامش قبل از طوفان باشد، زیرا نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال ازبکستان قول داده بود که یکی از سرمربیان حاضر در جام جهانی 2018 روسیه هدایت تیم ملی را بر عهده خواهد گرفت. باید زمان طولانی‌تری منتظر باشیم ، چون فدراسیون فوتبال ازبکستان در حال مذاکره بر سر جزئیات قرارداد با سرمربی مورد نظر است.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر