فوتبال ایران / شناسه خبر: 79933 / تاریخ انتشار : 1397/4/30 12:59
|
حساب ویژه مارتینس روی حاجی‌صفی

المپیاکوس راضی نشد، شاید احسان بماند

حاجی‌صفی در جام جهانی در پست مدافع چپ برای ایران بازی کرد و به نظر می‌رسد مارتینس نیز قصد دارد تا در این فصل از بازیکن ایرانی در همین پست استفاده کند.

ایران ورزشی آنلاین /به نظر می رسد تیمی در اروپا نیست که بتواند خواسته دو میلیون یورویی المپیاکوس را برآورده کند و احسان حاجی صفی را به خدمت بگیرد. مدافع هافبک ایرانی المپیاکوس که با این شرایط شاید در المپیاکوس بماند و همچنان در لیگ یونان بازی کند. سایت Fosonline یونان در این باره نوشت: «احسان حاجی صفی مدافع تیم ملی فوتبال ایران، عملکرد خوبی در جام جهانی داشت و به همین خاطر زمزمه‌هایی مبنی بر رفتن این بازیکن به تیمی دیگر شنیده شده است. با این حال پدرو مارتینس سرمربی پرتغالی المپیاکوس، به صورت جدی از مدیران این باشگاه درخواست کرده تا هر طور شده حاجی صفی را در این تیم حفظ کنند.»

حاجی صفی در جام جهانی در پست مدافع چپ برای ایران بازی کرد و به نظر می‌رسد مارتینس نیز قصد دارد تا در این فصل از بازیکن ایرانی در همین پست استفاده کند. به همین خاطر مارتینس صحبت‌های زیادی با حاجی صفی داشته  و تلاش کرده تا این بازیکن را قبه ادامه حضور در المپیاکوس راضی کند.

 مدافع ملی‌پوش تیم ملی فوتبال ایران که می تواند در جام ملت‌های آسیا نیز که دی‌ ماه برگزار می‌شود برای ایران به میدان برود، چند پیشنهاد از تیم‌های دیگر دارد که به دلیل برآورده نشدن خواسته های مالی المپیاکوس مورد موافقت این باشگاه یونانی قرار نگرفته است.

captcha
تازه ها
بیشتر