فوتبال ایران / شناسه خبر: 79895 / تاریخ انتشار : 1397/4/29 14:29
|

ابراهیمی: الاهلی قدمت و تاریخچه دارد! (ویدئو)

می دانستم الاهلی قدمت و تاریخچه دارد. بازیکنان بزرگی نیز در این تیم حضور داشتند و همین باعث شد چنین تصمیمی بگیرم. دوست داشتم به الاهلی بیایم.

ایران ورزشی آنلاین /امید ابراهیمی که بعد از بحث و جدل های فراوان از استقلال جدا شد و پیراهن الاهلی قطر را پوشید،همراه تیم جدیدش در عمان حضور دارد. ابراهیمی درباره دلایل انتخاب الاهلی می گوید: «شناختی که از لیگ قطر داشتم و کیفیتی که اینجا بوده و البته بازیکنان بزرگی که از همه جای دنیا به لیگ ستارگان آمده اند باعث شد بازی در قطر را انتخاب کنم. اینها نشان می دهد لیگ قطر باکیفیت است و من هم خوشحالم بازی در این لیگ را تجربه خواهد کرد.»

چرا ابراهیمی الاهلی را انتخاب کرد؟ او در پاسخ می گوید: «نسبت به الاهلی شناخت داشتم و می دانستم این باشگاه قدمت و تاریخچه دارد. بازیکنان بزرگی نیز در این تیم حضور داشتند و همین باعث شد چنین تصمیمی بگیرم. دوست داشتم به الاهلی بیایم و حالا باید با تلاشی که همراه با سایر بازیکنان انجام می دهیم نتایج مناسبی کسب کنیم و جایگاه خوبی به دست بیاوریم.»

نکته: به انتخاب امید ابراهیمی احترام می گذاریم اما نقدهایی هم متوجه صحبتهای او می شود. الاهلی چه تاریخچه ای دارد؟ ابراهیمی از کدام قدمت حرف می زند؟ الاهلی در تاریخچه 68 ساله خود یک بار هم قهرمان لیگ نشده و فقط چهار بار جام امیر قطر را به دست آورده. ای کاش امید ابراهیمی حرفی از قدمت نمی زد، قدمتی که او را از استقلال جدا کرده و به قطر کشانده. تصمیم ابراهیمی هر چه که باشد محترم است اما باور کنید خودش هم می داند حضورش در الاهلی به هر چیزی که مرتباط باشد، ارتباطی به قدمت و تاریخچه این باشگاه ندارد.   

captcha
تازه ها
بیشتر