فوتبال ایران / شناسه خبر: 79821 / تاریخ انتشار : 1397/4/26 20:58
|

پندار تایم واقعی فرا رسید / شمارش معکوس برای جدایی توفیقی و زمانی

منتظر خبرهای داغ از استقلال باشید. توفیقی که تماشاگران استقلال به شدت عملکرد او را زیر سوال می‌برند، به زودی برکنار می‌شود و حسن زمانی نیز هیات مدیره را ترک خواهد کرد.

ایران ورزشی آنلاین / اگر منتظر تغییرات در باشگاه استقلال بودید، انگار روز تغییرات فرا رسیده است. از وزارت ورزش و جوانان خبرهای تازه‌ای می‌رسد. درهای خروجی باشگاه استقلال را به پندار توفیقی نشان داده‌اند و تا برکناری او چیزی باقی نمانده. شاید تا پایان هفته جاری حکم برکناری توفیقی صادر شود. تجمع هفته اخیر هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش و عملکرد ضعیف و بحث‌برانگیز استقلال در نقل و انتقالات، وزارت ورزش را به این تصمیم رسانده است. توفیقی که مدعی تبحر در امضای قراردادهای نفتی بود، با قراردادهای یک‌ساله و مشروط بازیکنان استقلال را به حراج گذاشته و تماشاگران به این روند به شدت اعتراض دارند.

چهره دیگری که از باشگاه استقلال جدا خواهد شد، حسن زمانی است، عضو پرهیاهوی هیات مدیره استقلال که مصاحبه‌ها و ماجراهایش همیشه دردسرهایی برای استقلال ساخته. شاید حسن زمانی پست تازه‌ای را در وزارت ورزش و جوانان بر عهده بگیرد.

وزارت ورزش و جوانان اگر این تصمیمات را با سرعت به عمل برساند، شاید استقلال را از این روند نامطلوب در نقل و انتقالات نجات دهد. شاید یک چهره محبوب استقلال جانشین توفیقی در باشگاه استقلال شود. پندار تایم واقعی انگار فرا رسیده است.

پندار توفیقی در نقل و انتقالات فصل گذشته هنگام مذاکره با مرتضی تبریزی گفته بود که وزیر ورزش باید درباره جذب او نظر بدهد. ادعایی عجیب که معلوم بود بیراه است و هرگز وزیر ورزش و جوانان درباره نقل و انتقال یک بازیکن اعلام نظر نمی‌کند. بار دیگر توفیقی به همسر پورحیدری پیام داده بود که برای دریافت مطالبات زنده‌یاد پورحیدری به وزیر ورزش مراجعه کند. این‌بار نیز توفیقی درباره برگزاری سوپرحام پای وزیر ورزش و جوانان را وسط کشید و وزارت ورزش و جوانان باید درباره این ادعاها و ماجراها واکنش نشان می‌داد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر