فوتبال ایران / شناسه خبر: 79760 / تاریخ انتشار : 1397/4/25 13:18
|
فرصت برای جدایی دوستانه از ایران

موافقت کی‌روش با حضور در مصر / باور کنیم؟

کی‌روش برای هدایت مصر موافقیت اولیه‌اش را اعلام کرده و قصد ترک تیم ملی ایران را دارد. او از فدراسیون مصر فرصت خواسته تا کارش را با فدراسیون ایران به صورت دوستانه به پایان ببرد.

ایران ورزشی آنلاین /بحث جدایی کارلوس کی روش از ایران و حضور او روی نیمکت تیم ملی مصر یکی دو هفته ای است که شنیده می شود. به خصوص که هکتور کوپر در جام جهانی نتایج درخشانی کسب نکرد و البته کی روش توانست همراه با ایران 4 امتیاز بدست بیاورد. سایت الفجر مصر خبر داد که فدراسیون فوتبال مصر در آستانه اعلام نام سرمربی جدید تیم ملی مصر قرار دارد. ابو ریده، رئیس فدراسیون مصر تماس های خوبی را با کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران برقرار کرده تا او هدایت این تیم آفریقایی را در مسابقات مقدماتی جام ملت های آفریقای 2019 برعهده بگیرد.

کی روش برای هدایت مصر موافقیت اولیه اش را اعلام کرده  و قصد ترک تیم ملی ایران را دارد. او از فدراسیون مصر فرصت خواسته تا کارش را با فدراسیون ایران به صورت دوستانه به پایان ببرد. کی روش بیشترین شانس را برای هدایت مصر دارد چون مذاکرات با رنار، سرمربی مراکش به خاطر مبلغ بالای فسخ قراردادش شکست خورد و امکان کسب رضایت دالیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی با رسیدن او به فینال غیرممکن است. البته همه اینها را سایت الفجر مصر نوشته. سایتی که در این کشور معتبر است اما مشخص نیست آیا باید جدایی کی روش از تیم ملی ایران را باور کنیم یا نه؟

captcha
تازه ها
بیشتر