فوتبال ایران / شناسه خبر: 79723 / تاریخ انتشار : 1397/4/24 14:27
|
۳ میلیارد برای رضایتنامه، ۲ میلیارد برای بازیکن

بن بست در انتقال تبریزی؛ ۵ میلیارد نمی‌ارزد

تبریزی هم برای بازی در استقلال، 2 میلیارد می خواهد. یعنی روی هم استقلال برای جذب این مهاجم باید 5 میلیارد هزینه کند. هزینه این رقم برای مرتضی تبریزی نه معقول است و نه منطقی.

ایران ورزشی آنلاین /استقلال از نیم فصل لیگ هفدهم تا همین امروز که تکلیف تمدید قرارداد با مامه بابا تیام مشخص نشده، دنبال راهی است تا مرتضی تبریزی را جذب کند. مهاجم 26 ساله ذوب آهن که انگار بدش نمی آید به تهران بیاید و پیراهن استقلال را بپوشد.

مانع بزرگی که بر سر راه انتقال تبریزی به استقلال وجود دارد، قراردادی است که او با ذوب آهن دارد و هنوز یک فصل از آن باقی مانده. تبریزی از استقلال پیشنهاد بازی دریافت کرده، ذوب آهن در جریان قرار گرفته اما رقمی که برای صدور رضایتنامه در نظر گرفته کمی عجیب است.

ذوب آهن خوب می داند که انتهای فصل تبریزی بازیکن آزاد می شود و از انتقال او به باشگاه های دیگر سودی نصیبش نخواهد شد. به همین دلیل با جدایی او موافق است اما به هر قیمتی نه. ذوب آهن حالا که شرایط استقلال را دیده و می داند که مامه تیام ساز جدایی کوک کرده، از استقلال مبلغی در حدود 3 میلیارد تومان طلب کرده تا رضایتنامه تبریزی را صادر کند.

تبریزی هم برای بازی در استقلال، 2 میلیارد می خواهد. یعنی روی هم استقلال برای جذب این مهاجم باید 5 میلیارد هزینه کند. هزینه این رقم برای مرتضی تبریزی نه معقول است و نه منطقی. به همین دلیل مذاکره ها فعلا به بن بست خورده. مگر اینکه هم باشگاه ذوب آهن تخفیف بدهد و هم مرتضی تبریزی که علاقمند است بازی در استقلال را تجربه کند.

captcha
تازه ها
بیشتر