null / شناسه خبر: 79701 / تاریخ انتشار : 1397/4/23 21:31
|

فغانی: روی سکو رفتیم اما مراسم اصلی فرداست

اینجا، ورزشگاه سن‌پترزبورگ و بعد از بازی، از داوران تجلیل شد و روی سکو رفتیم اما مراسم اصلی قرار است فردا در مسکو برگزار شود که همه داوران آنجا حضور دارند.

ایران ورزشی آنلاین / سمیرا شیرمردی / علیرضا فغانی داور ایرانی که قضاوت بازی انگلیس و بلژیک را به عهده داشت، بعد از این بازی در مورد اینکه کارشان را بدون استفاده از ویدئوچک در جام جهانی روسیه به پایان بردند، می‌گوید: «بله، خدا را شکر موردی پیش نیامد که نیاز به ویدئوچک داشته باشیم. در کل بازی‌ها به خوبی به پایان رسید.»

فغانی در رابطه با تجلیلی که از آنخا پس از بازی انجام شد، اینچنین توضیح می‌دهد: «اینجا، ورزشگاه سن‌پترزبورگ و بعد از بازی، از داوران تجلیل شد و روی سکو رفتیم اما مراسم اصلی قرار است فردا در مسکو برگزار شود که همه داوران آنجا حضور دارند.»
داور ایرانی حاضر در جام جهانی روسیه که بازی حساس رده‌بندی را به خوبی قضاوت کرد، در مورد اعتراض وینسنت کمپانی مدافع بلژیک پس از سوت پایان نیمه اول می‌گوید: «مساله خاصی نبود. این بازیکن اعتقاد داشت باید کرنر را می‌زدند و بعد سوت پایان نیمه اول را می‌زدم اما من چنین اعتقادی نداشتم. به هر حال مساله خاصی نبود و با هم صحبت کردیم.»
captcha
تازه ها
بیشتر