فوتبال ایران / شناسه خبر: 79678 / تاریخ انتشار : 1397/4/23 16:57
|
علیرضا با 20 میلیون یورو در انگلیس

جهانبخش در تست پزشکی لسترسیتی

لستر پیشنهاد خود را تا 20 میلیون یورو بالا برده و همین سبب شده تا علیرضا در یکقدمی پوشیدن پیراهن این تیم قرار بگیرد.شنیده می شود جهانبخش به لستر سفر کرده و در حال انجام تست های پزشکی این باشگاه است.

ایران ورزشی آنلاین /آقای گلی در لیگ هلند و تصاحب کفش طلای اردی ویژه می تواند تیمهایی از لیگ های معتبر اروپایی را به جذب علیرضا جهانبخش ترغیب کند. بال راست 24 ساله آلکمار که هنوز دو فصل از قراردادش با این تیم باقی مانده اما باشگاه هلندی بدش نمی آید درآمدی چند میلیون یورویی از انتقال او به جیب بزند و هزینه هایش را تامین کند.

جهانبخش طی هفته های اخیر چهار پیشنهاد جدی در جیب داشت. دو تا از هلند و دو تا هم انگلیس. آژاکس آمستردام که قرار است فرانک دی بوئر را دوباره به نیمکت خود برگرداند برای جذب علیرضا اقدام کرد اما ستاره ایرانی آلکمار تصمیم گرفت از لیگ هلند دل بکند و بازی در لیگ بهتری را تجربه کند. پاسخ او به آژاکس منفی بود، درست مثل پی اس وی آیندهوون که برای جذبش ابراز تمایل کرده بود اما با مخالفت علیرضا مواجه شد.

جهانبخش در انگلیس دو پیشنهاد جدی داشت و هنوز هم دارد. برایتون و لسترسیتی. بحث برایتون برای مدتها قبل است. یعنی چند هفته قبل از آغاز جام جهانی. این باشگاه که دو فصلی است به لیگ برتر صعود کرده، دو سال قبل هم برای جذب جهانبخش اقدام کرد اما ستاره ایرانی بازی در آلکمار را به حضور در چمپیونشیپ ترجیح داد. در آن مقطع جهانبخش حتی به انگلیس هم سفر کرد، امکانات برایتون را دید اما در نهایت به پیشنهاد این تیم پاسخ منفی داد. چون نمی خواست در چمپیونشیپ بازی کند.

برایتون همان فصل تلاش کرد، همه رقبا را از پیش رو برداشت و در نهایت به لیگ برتر صعود کرد. برایتون بعد از صعود به لیگ برتر، فصل قبل عنوان چهاردهمی را بدست آورد و این فصل هم با هدف حضور در میانه های جدول بازیکنان جدید خود را جذب می کند. برایتون در تلاش برای فراهم کردن مبلغ انتقال جهانبخش بود که سر و کله لسترسیتی و کلود پل پیدا شد. روباه ها که فصل قبل رده نهم لیگ برتر را بدست آوردند خیلی زود مذاکره با جهانبخش را آغاز کردند و از برایتون سبقت گرفتند.

پیشنهاد ابتدایی لسترسیتی برای جذب جهانبخش 15 میلیون یورو بود که با مخالفت آلکمار روبرو شد. حالا لستری ها مبلغ خود را تا 20 میلیون یورو بالا برده اند و همین سبب شده تا علیرضا در یکقدمی پوشیدن پیراهن آبی این تیم قرار بگیرد. گزارش ها حاکی از آن است که جهانبخش به شهر لستر سفر کرده و در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی این باشگاه است تا قرارداد رسمی خود را امضا کند.

لسترسیتی گزینه مناسبی برای جهانبخش است. باشگاهی که سه فصل قبل عنوان قهرمانی لیگ برتر را بدست آورد و یک تیم باشخصیت در انگلیس محسوب می شود. این تیم بعد از فروش 70 میلیون یورویی ریاض محرز، بخشی از این پول را صرف خرید جهانبخش خواهد کرد.آلکمار هم منتظر دریافت دومین حق انتقال در ظرف یکی دو هفته است. بعد از ویگهورست که با مبلغ 11 میلیون یورو به ولفسبورگ رفت حالا جهانبخش می تواند دو برابر این رقم را به خزانه باشگاه هلندی واریز کند. اتفاقی که همین روزها رخ می دهد، شاید زودتر از تصور ما و شما.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر