null / شناسه خبر: 79673 / تاریخ انتشار : 1397/4/23 16:04
|
بازیکنان بیشتر از سیاستمدارها مردم را خوشحال کردند

استیماچ: این کرواسی بهتر از تیم ۲۰ سال قبل است

اوضاع ما با تیم سال 1998 خیلی شبیه به هم است ولی این تیم از لحاظ انفرادی مهره های بسیار خوبی دارد. به نظرم این تیم بهتر از تیم 98 است.

ایران ورزشی آنلاین /20 سال پیش در چنین روزی، ایگور استیماچ در نیمه نهایی جام جهانی 1998 مقابل فرانسه به میدان رفت، دیداری که کرواسی در آن شکست خورد و به دیدار نیمه نهایی رفت.حالا با گذشت 20 سال از آن بازی، دو تیم کرواسی و فرانسه در فینال مقابل یکدیگر قرار گرفته اند. استیماچ ، سرمربی سابق سپاهان، تیم ملی کرواسی  مدعی شد که تیم فعلی شایسته قهرمانی است: «بازیکنان کرواسی باعث افتخار ما هستند. آنها خوشحالی را به کرواسی برگردانده و برای کشور بیش از سیاست مدارها در طول 20 سال زحمت کشیده اند. اوضاع ما با تیم سال 1998 خیلی شبیه به هم است ولی این تیم از لحاظ انفرادی مهره های بسیار خوبی دارد. به نظرم این تیم بهتر از تیم 98 است.»

به اعتقاد استیماچ، توپ طلای جام جهانی باید به مودریچ تعلق بگیرد: «همه ما امیدواریم که لوکا مودریچ به عنوان بهترین بازیکن جام انتخاب شود و توپ طلا را نیز ببرد، زیرا پس از بردن چمپیونزلیگ با مادرید، او یکی از جدی ترین گزینه های کسب این عنوان است. لوکا مطمئنا بهترین بازیکن تاریخ کرواسی است.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر