فوتبال ایران / شناسه خبر: 79668 / تاریخ انتشار : 1397/4/23 13:33
|
بازیکنان جدید باید تست پزشکی بدهند تا قراردادشان ثبت شود

بلبشوی نقل و انتقالاتی در استقلال: فقط قرارداد دانشگر رسمی است!

افتخاری گفته فقط قرارداد محمد دانشگر رسمی است و بقیه بازیکنان جدید باید تست پزشکی بدهند.حالا یک پرسش، اگر بازیکنان جدید در تست پزشکی مردود شوند تکلیف چه می شود؟ قراردادهای داخلی معتبر است؟

ایران ورزشی آنلاین /استقلال برای فصل جدید با بازیکنان بسیاری مذاکره کرد و در نهایت محمد دانشگر،میثم تیموری، فرشاد محمدی مهر، مرتضی آقاخان و روح الله باقری را جذب کرد. بازیکنانی که با سر و صدای فراوان و در نیمه های شب با استقلال به توافق رسیدند و قرارداد داخلی خود را امضا کردند.

بعد از گذشت چند روز از امضای این قراردادها، انتقاد از خریدهای استقلال و آسیب دیدگی برخی از آنها مدیران باشگاه را مجاب کرده تا راهکار جدیدی اتخاذ کند. رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال در جمعی گفته: « فقط قرارداد با محمد دانشگر رسمی است و بقیه بازیکنان جدید باید تست پزشکی بدهند.»

با این حساب مشخص نیست سرنوشت چند بازیکن جدید استقلال که در اردوی ترکیه هم حضور دار ند چه می شود؟ اگر آنها مصدوم بودند چرا بدون تست پزشکی عکس و خبر توافق با آنها در سایت باشگاه منتشر شد و همراه سایر بازیکنان به اردوی ترکیه رفتند؟

برای باشگاه استقلال بهتر بود ابتدا از بازیکنان تست پزشکی بگیرد و سپس در صورت سلامت قراردادشان را رسانه ای کند. به همین دلیل هم هست که مرتضی آقاخان امروز به ایفمارک رفته تا تست های پزشکی خود را پشت سر بگذارد. حالا یک پرسش، اگر آقاخان، تیموری،محمدی مهر و باقری در تست پزشکی مردود شوند تکلیف چه می شود؟ قراردادهای داخلی معتبر است؟ فرصت چند هفته ای که استقلال در نقل و انتقالات از دست داده چه می شود؟ همچنان در انتظار پاسخ پندار توفیقی و رضا افتخاری هستیم. البته اگر همچنان در باشگاه استقلال بمانند.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79668
captcha
تازه ها
بیشتر