فوتبال ایران / شناسه خبر: 79667 / تاریخ انتشار : 1397/4/23 13:14
|
به خاطر پول از تراکتورسازی نرفتم

نادری: بعد از مشورت، کورتریک را انتخاب کردم

من به خاطر پول از تراکتورسازی نرفتم، حتی پیشنهاد مالی بهتری از یک کشور همسایه داشتم و می توانستم آنجا را انتخاب کنم اما با مشورت پیشکسوتان و مدیر برنامه هایم تصمیم به حضور در بلژیک گرفتم.

ایران ورزشی آنلاین /محمد نادری مدافع جوان فصل قبل تراکتورسازی که بازی های خوبی برای این تیم انجام داد، به صورت غیرمنتظره راهی لیگ بلژیک شد و با تیم کورتریک قرارداد امضا کرد. نادری بعد از حضور در فوتبال بلژیک می گوید: « من به خاطر پول از تراکتورسازی نرفتم، حتی پیشنهاد مالی بهتری از یک کشور همسایه داشتم و می توانستم آنجا را انتخاب کنم اما با مشورت پیشکسوتان و مدیر برنامه هایم تصمیم به حضور در اروپا گرفتم. پوشیدن پیراهن تراکتورسازی برای من همیشه یک رویا و افتخار بود و انشاءالله بتوانم روزهای خوبی را در بلژیک سپری کنم و بتوانم نماینده شایسته ای برای ایران در اروپا باشم.»

 نادری که گفته می شد با تراکتورسازی قرارداد دارد، با شکایت به کمیته تعیین وضعیت خواهان تغییر شرایطش شد و حالا باید دید واکنش مسئولان باشگاه تبریزی به حضورش در بلژیک چیست. مدیران تراکتوریازب معتقدند او یک فصل دیگر با این باشگاه قرار دارد و باید لیگ هجدهم را با پیراهن این تیم بازی کند.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79667
captcha
تازه ها
بیشتر