فوتبال ایران / شناسه خبر: 79666 / تاریخ انتشار : 1397/4/23 13:03
|
آنهایی که می‌گفتند مردم پشت تیم ملی نیستند عذرخواهی کنند

جلال حسینی: برخی مجری‌ها هر چه دوست داشتند گفتند

برخی از مجری‌ها هر چه دوست داشتند، می‌گفتند. راحت می گویند چرا فلان بازیکن خط خورده است. آن آقای مجری باید بگوید که آن بازیکن ۴ سال صبح و عصر تمرین کرده و حالا با نظر سرمربی کنار گذاشته شده.

ایران ورزشی آنلاین /جلال حسینی یک فصل دیگر همراه پرسپولیس است. به عنوان دفاع مرکزی و کاپیتان این تیم. از نظر او اما این فصل سخت تر از فصول قبلی است. به خصوص که پرسپولیس بعد از محرومیت در نقل و انتقالات باید در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الدحیل قطر بازی کند: «ما در کرواسی چهار بازی تدارکاتی برگزار کردیم. من یک مصاحبه کردم و گفتم که شرایطمان سخت است. منظورم این بود که از نیم فصل سال گذشته نتوانستیم بازیکن بگیریم. شاید از این مصاحبه من برداشت بدی شد. این را می گویم که همه بدانند. پرسپولیس دست و پایش با توجه به کمبود بازیکن مقابل تیم الدحیل بسته است. این تیم قطعا از تیم ملی قطر به مراتب قوی تر است.مردم انتظار دارند که ما برویم و الدحیل را ببریم. در حالی که ۶، ۷ بازیکن ما ۱۸، ۱۹ ساله هستند. برانکو هم این شرایط را می داند و به همین خاطر به بازیکنان جوان میدان داد تا باتجربه شوند. امیدوارم به خوبی پیش برویم و در نیم فصل دوم هم با اضافه شدن چند بازیکن بهتر شویم.»

حسینی پیشنهادهای امیری از تیمهای خارجی را طبیعی می داند: «متاسفانه در این شرایط حساس ما ۳ بازیکن اصلی مان یعنی محرمی، مسلمان و احمدزاده را از دست دادیم. وحید امیری و علیرضا بیرانوند هم وضعیتشان معلوم نیست. به هر حال مشخص بود که این ۲ بازیکن به خاطر عملکردی که در جام جهانی داشتند، پیشنهادهای خوب خواهند داشت. امیدوارم که مشکلات حل شود ، این دو بازیکن بمانند و با بهترین شرایط وارد لیگ برتر شویم.»

کاپیتان پرسپولیس از سازمان لیگ انتقاد می کند. آن هم به دلیل تبعیض میانی ایرانی ها و خارجی ها: «مشکلات لیگ برتر ما آنقدر زیاد است که بهتر است درباره آن صحبت نکنم. هنوز خیلی از تیم ها نتوانستند خودشان را جمع و جور کنند. سازمان لیگ هم فقط می گوید باید بازی کنید و اصلا برایش مهم نیست که شرایط تیم ها چگونه است. فقط استقلال مشکل ندارد و خیلی از تیم های دیگر هم هستند. متاسفانه بازیکنان ایرانی هیچ کدام به حقشان نمی رسند. خیلی راحت آقایان نشسته اند و حرف خودشان را می زنند. اگر بازیکنی هم حرف بزند، راحت محرومش می کنند. اما آیا جرات دارند با بازیکنان و مربیان خارجی اینطور برخورد کنند؟»

بعد از خط خوردن جلال حسینی از تیم ملی، عده ای معتقد بودند که هواداران پرسپولیس از این تیم حمایت نمی کنند اما چنین اتفاقی رخ نداد. حسینی در این باره هم صحبت می کند: «جا دارد از مردم عزیز تشکر کنم چون بعد از اینکه مرا از تیم ملی کنار گذاشتند، به من لطف داشتند. امیدوارم بتوانم این محبت آنها را جبران کنم. درباره تیم ملی صحبت نمی کنم اما فقط یک نکته را می گویم. بعضی ها می گویند که مردم پشت تیم ملی نیستند اما گویا مردم ما را نمی شناختند که چه کسانی هستند. مردم ما همیشه و در همه شرایط پشت تیم ملی هستند. دیدید که چطور از تیم ملی حمایت کردند. این افراد الان باید بیایند و از مردم عذرخواهی کنند.»

حسینی در پایان می گوید: «برخی از مجری ها هر چه دوست داشتند، می گفتند. راحت می گویند چرا فلان بازیکن خط خورده است. آن آقای مجری باید بگوید که آن بازیکن ۴ سال صبح و عصر تمرین کرده و حالا با نظر سرمربی کنار گذاشته شده و باید به تصمیم او هم احترام گذاشت. نباید طوری صحبت کنند که جو خراب شود. من فعلا نمی خواهم درباره تیم ملی صحبت کنم و باید ببینیم در آینده چه می شود.»

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79666
captcha
تازه ها
بیشتر