فوتبال ایران / شناسه خبر: 79664 / تاریخ انتشار : 1397/4/23 11:35
|
بعد از رنجرز، سلتیک هم دفاع چپ تیم ملی را می‌خواهد

میلاد محمدی در مرکز طناب کشی اولد فیرم

میلاد محمدی، مدافع چپ تیم احمد گروژنی می‌تواند خود را در مرکز طناب‌کشی اولد فیرم - اشاره به رقابت سنتی گلاسکو رنجرز و سلتیک - ببیند.

ایران ورزشی آنلاین /نشریه انگلیسی «سان» گزارش داد باشگاه سلتیک می‌تواند در راه جذب میلاد محمدی، متخصص پشتک -اشاره به پرتاب اوت عجیب مدافع تیم ملی در بازی با اسپانیا -با رنجرز رقابت کند، چون آنها در حال سبک و سنگین کردن اقدام نهایی برای این انتقال هستند. «سان» روز پنجشنبه گزارش داده بود که این دو باشگاه اسکاتلندی نسبت به جذب این ستاره ایرانی علاقه‌مند هستند، اما سلتیک به دلیل اینکه آینده کایرن تیرنی، مدافع چپش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد در حال ارزیابی اوضاع برای این انتقال است.

میلاد محمدی، مدافع چپ تیم احمد گروژنی می‌تواند خود را در مرکز طناب‌کشی اولد فیرم - اشاره به رقابت سنتی گلاسکو رنجرز و سلتیک - ببیند. دلیل اینکه سلتیک نسبت به حضور در این رقابت برای جذب محمدی مردد است، این است که اورتون در نظر دارد کایرن تیرنی را از سلتیک به خدمت بگیرد و آینده وی در این تیم نامشخص است.

در صورتی که تیرنی ۲۱ ساله از سلتیک جدا شود، سلتیک نیاز به یافتن جانشینی برای وی دارد و میلاد محمدی که توانایی بازی با هر دو پا دارد و می‌تواند در پست‌های بال، بال چپ و دفاع راست بازی کند، یکی از گزینه‌هایی است که آنها مدنظر دارند.

محمدی ۲۴ ساله که ۲۱ بازی ملی در کارنامه دارد، به خاطر پشتک عجیبی که در بازی با اسپانیا زد، سوژه رسانه ها شد. باشگاه‌هایی که خواهان به خدمت گرفتن این مدافع ایرانی که دو سال از قراردادش با احمد گروژنی باقی مانده، هستند برای جذب وی باید 3/5 میلیون یورو پرداخت کنند.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79664
captcha
تازه ها
بیشتر