فوتبال ایران / شناسه خبر: 79650 / تاریخ انتشار : 1397/4/22 20:08
|
آلکمار: هنوز پیشنهاد رسمی نداریم

جهانبخش گزینه جانشینی محرز در لستر

سایت ساکرنیوز هلند خبر داده که باشگاه لستر مشتری جهانبخش است و ممکن است بال ایرانی را جانشین ریاض محرز کند که به منچسترسیتی پیوسته.

ایران ورزشی آنلاین / مکس هیبرت، مدیر ورزشی آلکمار مدعی شد که این باشگاه هنوز پیشنهاد رسمی برای علیرضا جهانبخش دریافت نکرده است. او فصل گذشته موفق شد با 21 گل زده آقای گل لیگ هلند شود، ولی هنوز انتقال قابل انتظارش به یک تیم بزرگتر نهایی نشده. 

هیبرت درباره آخرین وضعیت جهانبخش گفت‌: «تا الان هیچ پیشنهاد رسمی درباره علی به دست ما نرسیده است. تا الان شرایط طوری بوده که پیشنهادی نداشته‌ایم، ولی ممکن است که به زودی این شرایط تغییر کند. خیلی خوب خواهد شد اگر جهانبخش یک سال دیگر در آلکمار بماند. ما امیدواریم پیشنهادی برای ما درباره او نرسد و بار دیگر جهانبخش را در تیم‌مان ببینیم و او در پلی‌آف رقابت‌های اروپایی برای ما به میدان برود.»
جهانبخش بعد از جام جهانی دوران استراحت خود را سپری می‌کند و در حال‌ بررسی شرایط خود برای فصل آینده است. رسانه‌های اروپایی از سوسیه‌داد اسپانیا و چند تیم لیگ برتری به‌عنوان مشتریان این بازیکن نام برده‌اند. 
سایت ساکرنیوز هلند خبر داده که باشگاه لستر مشتری جهانبخش است و ممکن است بال ایرانی را جانشین ریاض محرز کند که به منچسترسیتی پیوسته. این سایت مدعی است رقم این انتقال 22-20 میلیون پوند خواهد بود. 
پیش از جام جهانی بحث رفتن جهانبخش به ناپولی داغ بود، ولی این انتقال منتفی شد. پس از درخشش فصل گذشته جهانبخش در آلکمار احتمال ماندن او در لیگ هلند خیلی کم است، هرچند باشگاه هلندی هنوز امیدش برای حفظ ستاره ایرانی را از دست نداده است.
لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79650
captcha
تازه ها
بیشتر