فوتبال ایران / شناسه خبر: 79642 / تاریخ انتشار : 1397/4/22 17:04
|
ابراهیمی دین خود را ادا کرد و رفت

فرشید باقری: وضعیت استقلال ایده‌ال نیست

امید بعد از جام جهانی پیشنهادهایی را دریافت کرد و در نهایت تصمیم شخصی او این بود که در تیم دیگری فوتبالش را ادامه بدهد.او زمانی که در استقلال بود دین خود را به این تیم ادا کرد.

ایران ورزشی آنلاین /فرشید باقری از جمله بازیکنان استقلال است که بعد از درخشش در لیگ هفدهم، قرارداد خود را تمدید کرد. او حالا که در اردوی ترکیه حضور دارد در مورد شرایط این روزهای استقلال می گوید: «ما بعد از برگزاری تمرینات در تهران، حالا در اردوی ترکیه هستیم و خودمان را برای حضور در فصل جدید لیگ برتر آماده می‌کنیم. البته انتظار داشتیم شرایط کلی تیم در این مقطع بهتر باشد اما وضعیت استقلال ایده‌ال نیست. هنوز هم وضعیت تعدادی از بازیکنان برای ماندن مشخص نیست و برخی هم از تیم جدا شده‌اند.»

باقری به جدایی امید ابراهیمی از استقلال اشاره می کند: «امید بعد از جام جهانی پیشنهادهایی را دریافت کرد و در نهایت تصمیم شخصی او این بود که در تیم دیگری فوتبالش را ادامه بدهد.او زمانی که در استقلال بود دین خود را به این تیم ادا کرد و برای امید در تیم جدیدش آرزوی موفقیت دارم.»

باقری در رابطه با اینکه مجید حسینی هم قصد جدایی دارد و شاید استقلال از این اتفاقات ضرر کند، می گوید: «من برای مجید هم در هر جایی که باشد آرزوی موفقیت دارم. در صحبت‌هایم به این موضوع اشاره کردم که تکلیف برخی از بازیکنان برای ماندن مشخص نیست و در این رابطه طبیعتاً باشگاه باید اقدامات لازم را انجام بدهد.»

هافبک دفاعی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال با این شرایط می‌تواند در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شود؟ خاطر نشان کرد: می گوید: «استقلال تیم بزرگی است که همیشه در لیگ برتر برای قهرمانی می‌جنگد ولی اگر بخواهیم به‌خوبی رقابت کنیم باید شرایط تیم خیلی بهتر از این باشد. از طرفی کسب ستاره سوم هم مهمترین هدف ما در فصل جاری است اما کار  سختی در آسیا داریم. امیدوارم که فصل جدید برای استقلال یک فصل خوب و موفقیت‌آمیز باشد.»

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79642
captcha
تازه ها
بیشتر