فوتبال ایران / شناسه خبر: 79636 / تاریخ انتشار : 1397/4/22 15:42
|
آیا باشگاهی 5 میلیون یورو هزینه می کند؟

بلژیک و هلند، جدی‌ترین پیشنهادهای عزت‌اللهی

روستوف قصد فروش قطعی عزت اللهی را با دریافت 5 میلیون یورو دارد. همان بندی که در قرارداد سعید با روستوف گنجانده و باعث شده خیلی از باشگاه ها برای پرداخت این مبلغ با مشکلات بسیاری مواجه شوند.

ایران ورزشی آنلاین /سعید عزت اللهی بعد از انجام دو بازی در جام جهانی، پیشنهادهایی دریافت کرده. پیشنهادهایی که به نظر می رسد جدی ترین آنها از بلژیک و هلند است.دو باشگاه بلژیکی سعید را می خواهند و به همین دلیل منتظر پاسخ او برای آغاز مذاکره با روستوف هستند.

روستوف قصد فروش عزت اللهی را دارد. البته نه به صورت قرضی بلکه قطعی و با دریافت 5 میلیون یورو. همان بندی که در قرارداد سعید با روستوف گنجانده و باعث شده تا خیلی از باشگاه ها برای پرداخت این مبلغ با مشکلات بسیاری مواجه شوند و در نهایت قید جذب شماره 6 تیم ملی ایران را بزنند.

پیشنهادهای عزت اللهی فعلا با پاسخی از سوی او مواجه نشده و همین تکلیف او را برای آینده مبهم کرده است. باید ببینیم سعید که در جام جهانی بازی های درخشانی به نمایش گذاشت در نهایت به کدام پیشنهاد پاسخ مثبت می دهد و اصلا آیا تیمی حاضر می شود این مبلغ را برای دریافت رضایتنامه او هزینه کند یا نه؟

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79636
captcha
تازه ها
بیشتر