فوتبال ایران / شناسه خبر: 79634 / تاریخ انتشار : 1397/4/22 14:19
|
دفاع راست تیم ملی دو هفته دیگر پاسخ می‌دهد

پیشنهاد جذاب تراکتورسازی: رضاییان جانشین ایرانپوریان

بعد از جدایی ایرانپوریان که چندین فصل دفاع راست تراکتورسازی بود و یکی از بهترین بازیکنان لیگ، این تیم در این نقطه از زمین با مشکلات بسیاری مواجه است و به همین دلیل قصد دارد رامین رضاییان را جذب کند.

ایران ورزشی آنلاین /باشگاه تراکتورسازی برای حضور در هجدهمین دوره لیگ برتر به دنبال جذب رامین رضائیان است.تراکتورسازی با مدافع تیم ملی مذاکره کرده و این بازیکن برای پاسخ به این تیم 2 هفته وقت گرفته است. رضائیان پیشنهاد مالی خود را به مسئولان تراکتورسازی اعلام کرده اما گفته اولویت او حضور در خارج از کشور است و اگر این اتفاق رخ ندهد مذاکره را به صورت جدی‌تر دنبال خواهد کرد.

بعد از جدایی محمد ایرانپوریان که چندین فصل دفاع راست تراکتورسازی بود و یکی از بهترین بازیکنان لیگ، این تیم در این نقطه از زمین با مشکلات بسیاری مواجه است و به همین دلیل قصد دارد رامین رضاییان را جذب کند. دفاع راست تیم ملی که جدایی اش از اوستنده قطعی شده شاید به لیگ ایران برگردد . البته در صورتی که موفق نشود با باشگاهی در اروپا به توافق برسد.

همچین باشگاه تراکتورسازی مذاکره ای با مسعود شجاعی انجام داده که این بازیکن در همان ابتدای امر اعلام کرده قصد بازگشت به فوتبال باشگاهی ایران را ندارد. هر چند مدیران باشگاه تراکتورسازی مدعی شده اند از ابتدا هم قصدی برای جذب کاپیتان تیم ملی نداشته اند. به نظر می رسد آنها وقتی پاسخ منفی شنیده اند این ادعا را مطرح کرده اند.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79634
captcha
تازه ها
بیشتر