فوتبال ایران / شناسه خبر: 79632 / تاریخ انتشار : 1397/4/22 13:45
|
احمد گروژنی 3/5 میلیون یورو می‌خواهد

میلاد-آیندهوون، علاقه دو طرفه

محمدی از مدیران باشگاه احمد گروژنی خواسته تا پیشنهاد آیندهوون را بررسی کنند.او دو فصل با گروژنی قرارداد دارد اما این باشگاه حاضر است با دریافت 3/5 میلیون یورو رضایتنامه دفاع چپ ایرانی اش را صادر کند.

ایران ورزشی آنلاین /درخشش میلاد محمدی در  لیگ روسیه و البته تیم ملی ایران باعث شده تا چند باشگاه اروپایی برای جذب او اقدام کنند. استوک سیتی و هادرزفیلد از انگلیس، رنجرز از اسکاتلند و پی اس وی آیندهوون از هلند باشگاه هایی هستند که گفته می شود پیشنهاد رسمی خود را برای مذاکره با احمد گروژنی به این باشگاه فرستاده اند.

درباره این پیشنهادها، صفحه اینستاگرام رسمی باشگاه احمد گروژنی نیز اخباری منتشر کرده است. میلاد محمدی که با آن پرتاب اوت جالب مقابل اسپانیا در جام جهانی به شهرت رسید حالا می تواند با حضور در یک لیگ معتبر و باشگاهی مطرح دوباره نامی برای خود دست و پا کند.

محمدی با توجه به حضور مدیر برنامه اش در هلند-امیر هاشمی مقدم- بدش نمی آید به سرزمین لاله های نارنجی برود و بازی در پی اس وی آیندهوون را تجربه کند. او از مدیران باشگاه احمد گروژنی نیز خواسته تا پیشنهاد آیندهوون را بررسی کنند.محمدی دو فصل دیگر با احمد گروژنی قرارداد دارد اما این باشگاه روس حاضر است با دریافت 3/5 میلیون یورو رضایتنامه دفاع چپ ایرانی اش را صادر کند. اتفاقی که اگر رخ بدهد می تواند باعث پیشرفت میلاد محمدی شود.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79632
captcha
تازه ها
بیشتر