null / شناسه خبر: 79625 / تاریخ انتشار : 1397/4/21 20:49
|
پاسخ به بلژیکی‌ها: کسی تیم سوم را به خاطر نمی‌آورد

اومتیتی: خستگی کروات‌ها روی عملکرد آنها در فینال تاثیر نمی‌گذارد

ایران ورزشی آنلاین / چند بازیکن بلژیک از جمله تیبو کورتوا و ادن هازار پس از شکست در نیمه‌نهایی فرانسه را به بازی دفاعی و ضدفوتبال متهم کردند. امروز در نشست خبری، خبرنگاران نظر اومتیتی را درباره ادعای بازیکنان بلژیک پرسیدند.

مدافع فرانسه گفت: «صادقانه بگویم همه می‌دانیم که صعود به فینال مهمترین نکته باز بود و وقتی قهرمان جهان شویم، کسی درباره تیم سوم صحبت نخواهد کرد.»

او درباره بازی مقابل کرواسی در فینال اضافه کرد: «ما می‌دانیم که در جام جهانی باید با بهترین تیم‌ها و بازیکنان روبرو شویم. در بازی‌های قبلی توانستیم در برابر بهترین‌ها بازی را به خوبی مدیریت کنیم. حالا برای بازی مقابل بازیکنانی مثل مودریچ، راکیتیچ و مانژوکیچ آماده خواهیم شد. آنها تیم خیلی خوبی هستند. وظیفه ماست که مثل بازی‌های اخیر با تمرکز و جدیت زیادی بازی کنیم.»

اومتیتی جزو بازیکنانی است که در شکست فینال یورو 2016 مقابل پرتغال هم عضو تیم ملی فرانسه بود، ولی تاکید کرد که دیگر به آن بازی فکر نمی‌کند: «واکنش هر کس متفاوت است. من از آن بازی عبور کرده‌ام. ولی همه ما می‌دانیم باید چه کار کنیم تا آن اتفاق تکرار نشود. در تیم ما همه جدی هستند. باید همینطور ادامه بدهیم و فکر می‌کنم که موفق خواهیم شد.»

مدافع فرانسه درباره هیجان بازی در فینال جام جهانی هم گفت: «قهرمانی جهان فوق‌العاده است و همه ما به آن فکر می‌کنیم. ولی من کسی نیستم که خیلی مضطرب شوم. راستش هنوز احساس نمی‌کنم که باید در فینال بازی کنیم. این بازی خیلی مهمی است، ولی باید مثل بقیه بازی‌ها با آن روبرو شویم و عاداتی که برای آماده‌سازی داشتیم را نباید تغییر بدهیم.»

کرواسی با خستگی بیشتری به فینال می‌رود، ولی اومتیتی معتقد است که این موضوع احتمالا خیلی روی حریف تاثیر نمی‌گذارد: «همیشه وقتی به فینال می‌رسید، خسته هستید، بخصوص وقتی چند بازی به وقت اضافه رفته باشد. آنها از نظر بدنی قطعا خسته خواهند بود. ولی وقتی در فینال بازی دارید، خیلی به خستگی فکر نمی‌کنید. با خودتان می‌گویید که آخر این بازی می‌توانیم قهرمان جهان شویم! حتی با وجود خستگی آنها مثل بازی‌های قبلی دونده خواهند بود.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر