فوتبال ایران / شناسه خبر: 79618 / تاریخ انتشار : 1397/4/21 10:14
|
شیرجه های خلاف جهت در ضربات پنالتی

رادوشوویچ برعکس سوباشیچ

رادوشوویچ در دیدار تدارکاتی با لکوموتیو زاگرب از روی یک ضربه پنالتی گل خورد و باز هم برخلاف مسیر توپ شیرجه رفت. او در ضربات پنالتی بازی معروف با قشقایی هم نشان داده بود پنالتی گیر خوبی نیست.

ایران ورزشی آنلاین /هر چند سوباشیچ دروازه‌بان تیم ملی کرواسی در جام جهانی نشان داد در مهار پنالتی خبره است و با مهار پنالتی‌ها تیمش را به جمع چهار تیم برتر جهان رساند اما هموطن او در پرسپولیس اصلا در این زمینه مهارتی ندارد.

بوژیدار رادوشوویچ در دیدار تدارکاتی با لکوموتیو زاگرب از کشورش از روی یک ضربه پنالتی گل خورد و باز هم برخلاف مسیر توپ شیرجه رفت. او یک بار در ضربات پنالتی جام حذفی دو سال قبل  و در بازی معروف با قشقایی شیراز  هم نشان داده بود پنالتی‌گیر خوبی نیست و در این راه رقابتی شانه به شانه با بیرانوند دارد هر چند بیرانوند تمام پنالتی‌هایی که در پرسپولیس نگرفته بود را در تیم ملی و مقابل کریس رونالدو جبران کرد.

رادوشوویچ دو فصل قبل و در بازی با مقابل ماشین سازی تبریز در تهران البته در ضربه پنالتی گل نخورد هر چند این ضربه توسط حامد پاکدل به اوت رفت وگرنه رادو باز هم نتوانسته بود جهت توپ را تشخیص دهد.به نظر می‌رسد اگر پرسپولیس بدون بیرانوند وارد فصل شود باید فکری به حال این نقطه ضعف رادوشوویچ کند.البته قیاس این دروازه بان کروات با سوباشیچ دروازه بان تیم ملی کرواسی قیاس مع الفارقی است چرا که اگر رادو سطح فنی بالایی داشت و نزدیک به گلر ملی کشورشان بود  الان در لیگ برتر ایران به عنوان دروازه بان ذخیره حضور نداشت و در یکی از لیگ های اروپایی بازی می کرد.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79618
captcha
تازه ها
بیشتر