null / شناسه خبر: 79615 / تاریخ انتشار : 1397/4/21 03:13
|

هری کین: بیش از حد محتاط بودیم

کاپیتان انگلیس در نیمه اول فرصتی عالی را از دست داد.

ایران ورزشی آنلاین / تیم ملی انگلیس در شرایطی در ابتدا با یک گل از حریف پیش افتاده و هری کین نیز یک موقعیت طلایی را هدر داد، با نتیجه 1-2 مغلوب کرواسی شد تا باز هم در رسیدن به فینال ناکام باشد.

هری کین گفت: «حذف از جام جهانی دشوار است. ما شجاع بودیم و تمام تلاش خود را ارائه دادیم و هواداران نیز بسیار خوب حمایت کردند. جریان بازی 50-50 و بسیار نزدیک بود. شاید در برخی موارد می توانستیم بهتر عمل کنیم اما علیرغم دردناک بودن نتیجه، ما تلاش خود را انجام دادیم و با سری بالا روسیه را ترک می کنیم اما باید از این شکست درس گرفت.»

کاپیتان انگلیس ادامه داد: «بعد از زدن گل فرصت‌های خوبی داشتیم اما بعد از آن خیلی عقب نشستیم. البته اینها احتمالات است و در بازی های بزرگ جزئیات تعیین کننده هستند. بیش از حد محتاط بودیم و می‌توانسنیم بهتر عمل کنیم زیرا خودمان شرایط را برای خودمان دشوار کردیم.»

کین گفت: «رسیدن به این مرحله افتخار آمیز است ولی می توانستیم بهتر باشیم و این شکست دردناک است. می‌توانیم پیشرفت کنیم و در دوره بعد علاقه داریم به فینال هم برسیم. در 2 سال اخیر با ساوت‌گیت پیشرفت کردیم و امیدواریم این مسیر ادامه پیدا کند اما همین موفقیت هم مایه افتخار است.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر