فوتبال ایران / شناسه خبر: 79594 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 18:40
|
تیم دوازدهم لالیگا مشتری جدید آقای گل هلند

پاسخ جهانبخش به پیشنهاد سوسیداد: احتمالا منفی

پلان A، مکس مسای آرژانتینی است و در صورت شکست این انتقال، جهانبخش مدنظر قرار دارد. البته جهانبخش به احتمال فراوان به پیشنهاد سوسیداد پاسخ منفی خواهد داد، چون هدفش حضور در لیگ برتر انگلیس است.

ایران ورزشی آنلاین /رئال سوسیداد فصلی ناامیدکننده را پشت سر گذاشت و کار خود را در رده دوازدهم جدول رده بندی لالیگا به اتمام برد. در اواخر فصل شاهد اخراج اوزه بیو، سرمربی این باشگاه نیز بودیم. تیم اول شهر سن سباستین، برای فصل بعد به دنبال تقویت خود به خصوص در فاز حمله است و در نظر دارد تا یک وینگر باکیفیت را به خدمت بگیرد. کار انتقال میکل مرینو در حال نهایی شدن است اما این باشگاه به یک بازیکن با خصوصیات تهاجمی دیگر نیز نیاز دارد، بازیکنی که اسپانیایی نیست و هزینه بالایی نیز برای این تیم خواهد داشت. در حال حاضر 5 بازیکن در سوسیداد حضور دارند که قابلیت بازی به عنوان وینگر را دارند اما تنها یانوزای و اویارزابال در یکی دو سال آخر حضور موثری در این منطقه از زمین داشته اند.

طبق گزارش موندودپورتیوو، مدیر ورزشی سوسیداد دو بازیکن را بیش از همه مدنظر قرار داده است. اولی ماکسیمیلیانو مسا، ستاره جوان ایندیپندینته آرژانتین است که در جام جهانی نیز برای آلبی سلسته به میدان رفت و مورد اعتماد سامپائولی قرار داشت و دومی علیرضا جهانبخش، ستاره تیم ملی ایران و باشگاه آلکمار که فصل گذشته با ثبت 21 گل در 33 بازی، آقای گل لیگ هلند شد. در واقع فعلا پلان A، مکس مسای آرژانتینی است و در صورت شکست این انتقال، جهانبخش مدنظر قرار دارد. البته جهانبخش به احتمال فراوان به پیشنهاد سوسیداد پاسخ منفی خواهد داد، چون هدفش حضور در لیگ برتر انگلیس است.

captcha
تازه ها
بیشتر