فوتبال ایران / شناسه خبر: 79591 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 18:16
|
چرا پژمان به اردوی ترکیه نمی رود؟

متمم 500 میلیونی،دلیل ناراحتی منتظری

قراردادی که فصل گذشته منتظری با استقلال امضا کرد یک متمم 500 میلیونی دارد که او هرگز این متمم را دریافت نکرده و از طرف دیگر هیئت مدیره باشگاه استقلال هم با پرداخت این پول به او مخالفت کرده است.

ایران ورزشی آنلاین /پژمان منتظری بعد از پایان تعطیلات انتظار می رفت پژمان منتظری با حضور در ترکیه در اردوی استقلال شرکت کند اما او به جای حضور در این کشور در تهران است و در 2 روز گذشته با مدیران این باشگاه مذاکره کرده است.اما ناراحتی منتظری از چیست؟ او از اتفاق هایی که در استقلال افتاده خوشحال نیست اما اصلی ترین دلیلی که در اردو شرکت نمی کند اختلاف بر سر متمم 500 میلیونی در قراردادش است.


قراردادی که فصل گذشته منتظری با استقلال امضا کرد یک متمم 500 میلیونی دارد که او هرگز این متمم را دریافت نکرده و از طرف دیگر هیئت مدیره باشگاه استقلال هم با پرداخت این پول به او مخالفت کرده است.این موضوعی است که باعث شده منتظری فعلا در تمرین استقلال شرکت نکند و برای حل آن در تهران با مدیران باشگاه مذاکره کند. در شرایط فعلی انتظار می رود مدیران استقلال شفاف اعلام کنند که دلیل عدم حضور منتظری در تمرینات چیست و او چرا حاضر نیست در اردوی ترکیه حاضر شود؟

captcha
تازه ها
بیشتر