فوتبال ایران / شناسه خبر: 79589 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 17:29
|
جدایی بیرانوند شایعه است

گرشاسبی: وقتی با امیری مذاکره نکرده‌ایم چه بگوییم؟

درباره وحید امیری تا زمانی که پای میز مذاکره نیامده و حرفهایمان را نزده‌ایم طبیعی است که هیچ اظهارنظری نداریم .حرف‌ها که زده شد، آن وقت می‌توان اظهار نظر کرد.

ایران ورزشی آنلاین / این روزها نقل قول های مختلفی از حمیدرضا گرشاسبی منتشر می شود. نقل قول هایی که سرپرست باشگاه پرسپولیس برخی از آنها را تکذیب می کند.حمیدرضا گرشاسبی در ارتباط با انتشار بعضی اظهارنظرها از قول وی می گوید: «هواداران در ارتباط با مسائل مهمی چون موضوع نقل و انتقالات، به اخبار غیر رسمی و نقل قول‌های مبهم توجه نکنند. تا چندی پیش با توجه به مشکل محرومیت، نگرانی‌های زیادی برای پرسپولیس مطرح بود، اما خدا را شکر با تلاش‌هایی که انجام شده است، در حال حاضر پرسپولیس شرایط خیلی خوبی دارد و تیم با روحیه و امید فصل جدید را آغاز خواهد کرد. اقدامات لازم در نقل و انتقالات انجام شده است و در حال حاضر آماده گام آخر می‌شویم.»

گرشاسبی درباره اخبار مختلفی که پیرامون جدایی علیرضا بیرانوند و وحید امیری مطرح می‌شود نیز صحبت می کند: «درباره وحید امیری تا زمانی که پای میز مذاکره نیامده و حرفهایمان را نزده‌ایم طبیعی است که هیچ اظهارنظری نداریم .حرف‌ها که زده شد، آن وقت می‌توان اظهار نظر کرد. آن چه در حال حاضر می‌توان با قطعیت از آن سخن گفت این است که ما وحید امیری را می‌خواهیم و پیگیری‌ها برای تمدید قرارداد انجام می‌شود.درباره علیرضا بیرانوند نیز باید بگویم که او قرارداد دارد. نکته‌ای که خود او هم مطرح کرده است و فکر نمی‌کنم در این باره جای بحث خاصی باشد. وی بعد از دوره استراحت می‌آید و به جمع ما اضافه می‌شود. البته در این باره بعضی اظهارنظرها غیر رسمی هم مطرح شده است که اصلا صحت ندارد.»

captcha
تازه ها
بیشتر