فوتبال ایران / شناسه خبر: 79587 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 17:13
|
دروازه‌بان ذخیره تیم ملی مورد توجه تراکتورسازی

4 میلیارد برای مظاهری؛ زنوزی بازار را خراب می‌کند

زنوزی برای جذب مظاهری 4 میلیارد کنار گذاشته و عزم خود را جزم کرده تا دروازه بان ذخیره ایران در جام جهانی را جذب کند. ذوب آهن بدش نمی آید از فروش مظاهری درآمدی میلیاردی به جیب بزند.

ایران ورزشی آنلاین /تراکتورسازی در آغاز فصل نقل و انتقالات، محسن فروزان را برای حضور درون دروازه جذب کرد. دروازه بان سابق پارس جنوبی جم که سابقه بازی برای همین تراکتورسازی را داشت. فروزان قبل از حضور جان توشاک جذب شد و توسط مدیران باشگاه و البته رضا مهاجری.

توشاک که آمد در بازی های تدارکاتی عملکرد فروزان را دید و آنچنان که باید و شاید توجه اش جلب نشد. او به همین دلیل دنبال جذب یک دروازه بان جدید است. دروازه بانی که به تراکتورسازی برود و برای این تیم در مسیر رسیدن به قهرمانی کمکی بزرگ باشد.

جان توشاک برای انتخاب یک دروازه بان جدید دست روی رشید مظاهری از ذوب آهن گذاشته. دروازه بانی که ابتدای فصل قبل قرارداد خود را به مدت دو سال تمدید کرد. تماس ها با مظاهری برقرار شده و باشگاه ذوب آهن هم در جریان مذاکره قرار گرفته. مظاهری خودش با زنوزی صحبت کرده اما در باشگاه و با ناراحتی به مدیران ذوب آهن گفته: «انتظار نداشتم مرا بفروشید!»

گفته می شود زنوزی برای جذب مظاهری 4 میلیارد کنار گذاشته و عزم خود را جزم کرده تا دروازه بان ذخیره ایران در جام جهانی را جذب کند. ذوب آهن که برای حضور مرتضی تبریزی در استقلال چراغ سبز نشان داده بدش نمی آید از فروش مظاهری نیز درآمدی میلیاردی به جیب بزند.

زنوزی با در نظر گرفتن این رقم برای جذب مظاهری، بازار نقل و انتقالات در فوتبال ایران را به هم ریخته. بازاری که ستاره ها در آن با ارقامی در حدود دو میلیارد جابجا می شوند اما مشخص نیست چرا تراکتورسازی قصد دارد برای دروازه بان ذوب آهن که فقط 3 بازی ملی در کارنامه دارد این رقم هنگفت را هزینه کند؟

captcha
تازه ها
بیشتر