null / شناسه خبر: 79586 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 17:12
|

ستارگان بلژیک، بازندگان بد!

کورتوا و هازار بعد از شکست مقابل فرانسه بر خلاف رویه حرفه‌ای به انتقاد از عملکرد حریف پرداختند.

ایران ورزشی آنلاین / اکثر بازیکنان بلژیک پس از شکست مقابل فرانسه و متوقف شدن در پای فینال جام جهانی مدعی شدند که حریف ضدفوتبال بازی می‌کرد؛ رفتاری که باعث شد رسانه‌های فرانسه آنها را بازندگان بد بنامند.

در فوتبال حرفه‌ای معمولا بازیکنان پس از بازی درباره عملکرد حریف نظر نمی‌دهند، ولی کورتوا و هازار نمایش فرانسه را زیر سوال بردند.

دروازه‌بان بلژیک گفت: «آنها یک تیم ضدفوتبال هستند. مهاجمشان تنها 30 متر با دروازه خودشان فاصله داشت.»

بلژیک در بازی قبل، برزیل را شکست داده بود و کورتوا گفت ترجیح می‌داد تیمش به برزیل می‌باخت: «فرانسه با یک ضربه سر روی یک کرنر گل می‌زند و بعد هم کار دیگری به جز دفاع انجام نمی‌دهد. من ترجیح می‌دادم در یک ‌چهارم نهایی به برزیل می‌باختیم. حداقل اینکه آنها تیمی بودند که می‌خواستند فوتبال بازی کنند.»

هازار هم گفت: «ترجیح می‌دهم با این بلژیک ببازم تا اینکه در آن تیم فرانسه باشم و پیروز شوم اما آنها دفاع قدرتمندی دارند و بسیار کارآمد بازی کردند. ما نتوانستیم نقطه ضعفشان را پیدا کنیم. ما نیاز به لحظه‌ای جادویی داشتیم تا گل بزنیم اما چنین لحظه‌ای برای ما پیدا نشد. تیم بلژیک رویایی بازی کرد و مقابل تیمی حذف شد که منسجم‌تر از ما بازی می‌کرد.»

هازار با وجود آنکه بلژیک نتوانست به فینال برسد، گفت: «ما نشان داده‌ایم که تیم بسیار زیبایی هستیم. ما می‌توانیم به آنچه به دست آورده‌ایم افتخار کنیم. به‌عنوان کاپیتان، خوشحالم که عضوی از این تیم هستم.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر