فوتبال ایران / شناسه خبر: 79583 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 16:17
|
قلعه نویی و خرید شش سهمیه لیگ برتری

سپاهان جا نداشت، جذب جباروف منتفی شد

جباروف در صورتی می تواند پیراهن سپاهان را بپوشد که بازیکن آزاد باشد. با توجه به اینکه او سهمیه لیگ برتری است نمی تواند پیراهن سپاهان را بپوشد.چون قلعه نویی هر شش سهمیه لیگ برتری خود را جذب کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / سرور جباروف هافبک ازبک استقلال به دلیل بدقولی مسئولان این باشگاه در پرداخت طلب 130 هزار دلاری اش هنوز خود را به وینفرد شفر معرفی نکرده و هر روز شایعه‌ای در خصوص جدایی او از باشگاه استقلال به گوش می‌رسد اما امروز در خبرها آمده بود که جباروف با درخواست قلعه‌نویی راهی اصفهان و سپاهان می‌شود.

این شایعه در حالی مطرح شده که سپاهان هر شش سهمیه لیگ برتری خود را جذب کرده است. پیام نیازمند، محمد ایرانپوریان، خالد شفیعی، کی‌روش استنلی، ابراهیم صالحی و مهدی کیانی شش بازیکنی هستند که امیر قلعه‌نویی آنها را از بین تیم‌های لیگ برتری جذب کرده است. ضمن آنکه سجاد شهباززاده به عنوان بازیکنی که سهمیه محسوب نمی‌شد راهی این تیم شده است.

با این شرایط جباروف تنها در یک صورت می‌توانست به سپاهان برود که سهمیه آزاد باشد اما از آنجا که تیم آخر جپاروف استقلال است و در لیگ برتر حضور دارد طبعا جباروف هم سهمیه لیگ برتری محسوب می‌شود، به این ترتیب حضور او در سپاهان تنها یک شایعه است.

captcha
تازه ها
بیشتر