فوتبال ایران / شناسه خبر: 79580 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 15:40
|
هدف ما قهرمانی در جام جهانی است

چمنیان: مقابل میلان و اینتر بازی می‌کنیم

اردوی بعدی از ۳۰ تیرماه آغاز می شود و اواسط مردادماه کمپ تمرینی را در ایتالیا برگزار و دو بازی تدارکاتی با تیمهای جوانان آث میلان و اینترمیلان انجام خواهیم داد تا به آمادگی کامل برسیم.

ایران ورزشی آنلاین /عباس چمنیان این روزها آماده سازی تیم نوجوانان را در دستور کار قرار داده و روی ان تمرکز کرده. او درباره اردوی آماده سازی و دو بازی تدارکاتی تیم  نوجوانان با تیم زیر ۱۷ سال آذربایجان گفت: «آماده سازی برای قهرمانی آسیا و انتخابی جامجهانی ۲۰۱۹ که شهریور ماه در مالزی برگزار می شود، از اهداف عمده بازیهای تدارکاتی در آذربایجان بود. معتقدم بازیکنان در این رده سنی نیاز به افزایش تجربه بازی در سطح بین المللی دارند. بنابراین با حمایت های فدراسیون فوتبال به باکو سفر کرده ایم و دو دیدار تدارکاتی با تیم زیر ۱۷ سال آذربایجان برگزار کردیم.»

چمنیان صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد: «با توجه به اینکه مسابقات آسیایی دو ماه و نیم دیگر برگزار می شود، تصمیم به برگزاری دیدارهای تدارکاتی در رده سنی نوجوانان گرفتیم. در این دو بازی که با آذربایجان انجام دادیم توانستیم از تمام بازیکنان استفاده کنیم و آنها را در شرایط مسابقه قرار دادیم. با توجه به اینکه تیم آذربایجان یک سال از بازیکنان ما بزرگ‌تر بود، هر دو بازی را با نتیجه خوب به پایان رساندیم. اما هنوز ضعفهایی داریم و تا شروع مسابقات قهرمانی آسیا باید آنها را برطرف کنیم. تیم جمهوری آذربایجان، تیم خیلی خوبی است و قبلا نیز با این تیم دو بار بازی کرده ایم. به نظرم این دو بازی تدارکاتی به ما در زمینه آماده سازی و هماهنگی تیم ملی کمک زیادی کرد. هدف گذاری نما این است که در جام جهانی قهرمان شویم.»

سرمربی تیم نوجوانان تاریخ اردوی بعدی را نیز اعلام می کند: «اردوی بعدی از ۳۰ تیرماه آغاز می شود و اواسط مردادماه کمپ تمرینی را در ایتالیا برگزار و دو بازی تدارکاتی با تیمهای جوانان آث میلان و اینترمیلان انجام خواهیم داد تا به  آمادگی کامل برسیم.»

captcha
تازه ها
بیشتر