فوتبال ایران / شناسه خبر: 79574 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 15:13
|
هواداران پرسپولیس دوست داشتند در ایران بمانم

احمدزاده:از یک والیبالیست مشورت گرفتم و به لهستان آمدم

من در 3 سال گذشته عضو پرسپولیس بودم و رابطه خوبی با هواداران داشتم. امیدوارم آنها از من ناراحت نباشند که به لهستان آمدم، چون می دانم که آنها دوست داشتند در پرسپولیس بمانم.

ایران ورزشی آنلاین /فرشاد احمدزاده بعد از چند فصل موفقی که در پرسپولیس سپری کرد، تصمیم گرفت برای فصل جدید راهی وروتسواف لهستان شود. بازیکن سابق پرسپولیس که اولین فوتبالیست ایرانی در لیگ لهستان به شمار می رود، در گفت و گو با سایت slaskwroclaw درباره چگونگی انتقالش به لهستان و همچنین شرایط فوتبال ایران و پرسپولیس صحبت می کند. او درباره چگونگی آشنایی اش با کشور لهستان می گوید: «دوست من میلاد عبادی پور بازیکن تیم ملی والیبال است و در لهستان بازی می کند. هر دو اهل ارومیه هستیم. من با او صحبت کردم و همه چیزهای خوب در مورد این کشور را به من گفت. او دوست دارد اینجا زندگی کند چون مردمش مهربان هستند. من واقعا خوشحالم که به لهستان آمده ام.»

احمدزاده درباره دوران حضورش در پرسپولس هم به سایت لهستانی توضیح می دهد: «پرسپولیس مشهورترین باشگاه ایران است. این تیم توسط ده ها میلیون نفر پشتیبانی می شود. من در 3 سال گذشته عضو پرسپولیس بودم و رابطه خوبی با هواداران داشتم. امیدوارم  آنها از من ناراحت نباشند که به لهستان آمدم، چون می دانم که آنها دوست داشتند در پرسپولیس بمانم.»

captcha
تازه ها
بیشتر