فوتبال ایران / شناسه خبر: 79567 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 12:44
|
مسعود به لیگ ایران برنمی گردد

شجاعی به آپولون:با 200 هزار یورو قرارداد می بندم

مدیر برنامه‌های مسعود شجاعی درها را به روی باشگاه آپولون آتن نبست و اعلام کرد امکان مذاکره و امضای قرارداد در صورت پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار یورو از سوی این باشگاه امکان‌پذیر خواهد بود.

ایران ورزشی آنلاین /یک رسانه یونانی با اشاره به پیشنهاد باشگاه نساجی مازندران برای جذب مسعود شجاعی از ادامه مذاکره ۲۰۰ هزار یورویی این ملی‌پوش ایرانی با تیم آپولون آتن خبر داد. به گزارش سایت FWS یونان، باشگاه آپولون ۱۰روز قبل از مسعود شجاعی پرسیده بود که آیا تمایلی به ادامه بازی در یونان دارد و مدیر برنامه‌های این ملی‌پوشی ایران پاسخ داد او پیشنهادی از یک تیم ایرانی دارد و می‌خواهد به کشورش بازگردد.

بر اساس این گزارش مدیر برنامه‌های مسعود شجاعی درها را به روی باشگاه آپولون آتن نبست و اعلام کرد امکان مذاکره و امضای قرارداد در صورت پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار یورو از سوی این باشگاه امکان‌پذیر خواهد بود. از آن زمان باشگاه آپولون هیچ حرکتی انجام نداد اما آنها آماده انجام یک انتقال دیگر هستند. شاید این انتقال جدید مسعود شجاعی باشد. هر چند این بازیکن پیشنهادی از تیم نساجی مازندران دارد اما بازیکن سابق تیم‌های پانیونیوس و آاِک همچنان با باشگاه آپولون صحبت می‌کند تا در یونان به فوتبالش ادامه بدهد.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79567
captcha
تازه ها
بیشتر