فوتبال ایران / شناسه خبر: 79565 / تاریخ انتشار : 1397/4/20 11:37
|
بند 400 هزار دلاری برای آزادی روزبه

چشمی در قطر؛ درمان در اسپایر یا مذاکره؟

در قرارداد چشمی با استقلال بندی وجود دارد که او با پرداخت 400 هزار دلار می تواند آزاد شود.او حالا در قطر است و اخبار مختلفی درباره اش شنیده می شود. از درمان در محجموعه اسپایر تا مذاکره با یک تیم قطری.

ایران ورزشی آنلاین /روزبه چشمی جدیدترین نامی است که گفته می شود در مسیر جدایی از استقلال قرار دارد. دفاع وسط 24 ساله تیم ملی که در جام جهانی و مقابل مراکش بازی کرد اما پس از آن به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله نتوانست به میدان برود و برابر اسپانیا و پرتغال فقط یک تماشاگر بود.

استراحت دو هفته ای بازیکنان تیم ملی یکی دو روز است که به پایان رسیده اما روزبه چشمی هنوز خود را به کادر فنی استقلال معرفی نکرده. چشمی که یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد به جای حضور در اردوی ترکیه، به قطر سفر کرده.درباره سفر چشمی به قطر حرف و حدیث های فراوانی وجود دارد. از مذاکره با یک باشگاه قطری تا درمان در مجموعه اسپایر.

اگر چشمی برای مذاکره به قطر رفته باشد در قراردادش با استقلال بندی وجود دارد که می تواند با پرداخت 400 هزار دلار  آزاد شود و با تیم جدیدی قرارداد امضا کند. قرار است جمعه ، چشمی به ایران برگردد و با مسئولان استقلال درباره بحث های مختلف جلسه ای برگزار کند.

بعد از جدایی امید ابراهیمی و احتمالا مجید حسینی، استقلال به هیچ وجه علاقه ای به از دست دادن چشمی ندارد. باید هم منتظر بمانیم و ببینیم آیا سفر چشمی به دوحه برای مذاکره است یا درمان. اگر مذاکره قطعی باشد استقلال با چالش بزرگ دیگری مواجه خواهد شد.

captcha
تازه ها
بیشتر