ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 79557 / تاریخ انتشار : 1397/4/19 20:42
|
با قراردادی 120 میلیون یوروی و سالیانه 30 میلیون یورو دستمزد

رونالدو در یوونتوس

بیانیه احساسی رونالدو: رئال مادرید قلب من را برای همیشه فتح کرد.

ایران ورزشی آنلاین /امروز  صبح وقتی عکس های مربوط به سفر آنیلی مالک یوونتوس به یونان محل استراحت کریستیانو رونالدو رسید،می شد حدس زد که کار انتقال کریس به یووه تمام شده است.عصر امروز ابتدا اسکای اسپورتس خبر انتقال نهایی رونالدو به تیم بزرگ تورین و قهرمان سری آ را منتشر کرد و بعد از آن سایر رسانه ها این خبر بزرگ را تائید کردند تا در نهایت نوبت به باشگاه رئال مادرید و البته خود رونالدو برسد.

ستاره پرتغالی 9 سال قبل از منچستریونایتد راهی برنابئو شده بود و بعد از به ثمر رساندن 451 گل و به دست آوردن 16 عنوان با لباس کهکشانی ها، رسما با مبلغ 105 میلیون یورو راهی یوونتوس شد.رونالدو قرار است سالانه 30 میلیون یورو دستمزد از بیانکونری دریافت کند و حالا تبدیل به گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ سری آ نیز شده است.

رونالدو بعد از نهایی شدن انتقالش در بیانیه ای احساسی در این باره گفت:« 9 سال شگفت انگیز را در رئال مادرید سپری کردم که بی شک بهترین لحظات عمر من بود. باید از باشگاه رئال مادرید، این شهر  و هواداران به خاطر لذت، عشق، محبت و شادی بی حدی که به من اعطا کردند تشکر کنم. به هر حال من حس می کنم زمان برای آغاز شدن مرحله ای جدید در زندگی من فرا رسیده بود و به همین دلیل من از باشگاه درخواست کردم شرایط انتقال من را فراهم سازد. من از همگان خصوصا هواداران می خواهم شرایط من را درک کنند.9 سال فوق العاده و البته دشوار را در باشگاه رئال مادرید سپری کردم زیرا انتظارات از من بسیار زیاد بود اما هرگز فراموش نمی کنم که در مادرید به شکلی منحصر به فرد از فوتبال بازی کردن لذت بردم.همیشه هم تیمی های فوق العاده ای در رختکن رئال مادرید کنار من بودند و ما در کنار هم 3 لیگ قهرمانان متوالی و 4 بار این جام را در 5 سال فتح کردیم و از لحاظ فردی نیز بردن 3 کفش طلا و 4 توپ طلا باعث رضایت من از این دوران شد.لحظاتی فوق العاده را در این باشگاه سپری کردم و رئال مادرید قلب من را برای همیشه فتح کرد. به همین دلیل بیشتر از همیشه باید از باشگاه، مدیریت، پزشکان، فیزیوتراپ ها و کارمندان باشگاه که به شکل باور نکردنی تمام کارها را انجام دادند تشکر کنم.همچنین یک بار دیگر باید از هواداران رئال مادرید و فوتبال اسپانیا نیز تشکر کنم. در این 9 سال مقابل بازیکنان بزرگی بازی کرده ام که احترام زیادی برای همه آنها قائل هستم اما حالا زمان ایجاد یک چرخه جدید در زندگی ام فرا رسیده بود.من دیگر لباس رئال مادرید را نمی پوشم اما این پیراهن، نشان و سانتیاگو برنابئو هرجا که باشم با من خواهد بود.از همه ممنونم و به مانند 9 سال پیش که برای اولین بار در برنابئو فریاد زدم؛ زنده باد مادرید.»

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79557
captcha
تازه ها
بیشتر