فوتبال ایران / شناسه خبر: 79551 / تاریخ انتشار : 1397/4/19 17:35
|
لوکوموتیو، مهمترین بازی تدارکاتی شاگردان برانکو

آشنایی با حریف پرسپولیس: تیم پنجم لیگ کرواسی

لوکوموتیو، حریف امروز پرسپولیس در فصل گذشته لیگ کرواسی با 51 امتیاز از 36 بازی به مقام پنجم دست پیدا کرد. برانکو به بازیکنان پرسپولیس اعلام کرد که با جدی‌ترین حریف تدارکاتی خود روبه رو خواهند شد.

ایران ورزشی آنلاین /لوکوموتیو زاگرب حریف امروز پرسپولیس در فصل گذشته رقابت‌های لیگ دسته اول کرواسی با 51 امتیاز از 36 بازی به مقام پنجم دست پیدا کرد. آنها در حالی به این جایگاه رسیدند که پنج بازی پایانی خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند. آنها در این پنج بازی تیم‌های بالای جدول را قلع و قمع کردند و برابر دیناموزاگرب قهرمان مسابقات، رییکا، نایب قهرمان رقابت‌ها و اوسیک تیم چهارم جدول به پیروزی رسیدند.

لوکوموتیو که بازی‌هایش در فصل جدید لیگ کرواسی را از 6 مرداد ماه با بازی برابر اینتر زاپرشیچ آغاز می‌کند، در دومین بازی خود به مصاف هایدوک اشپیلت از تیم‌های مطرح کرواسی می‌رود و از این رو تلاش دارد خود را به بالاترین مرز آمادگی برساند. لوکوموتیو در آخرین بازی خود قبل از بازی با پرسپولیس تیم برژیک از لیگ برتر اسلوونی را با گل‌های کولگا، هالیلوویچ، بوریچ و راجینوویچ شکست داد. آنها قبل از این دیدار نیز برابر الیمپیا قهرمان اسلوونی به تساوی 2 - 2 دست پیدا کردند. برانکو ایوانکوویچ هم درباره این بازی به بازیکنان پرسپولیس اعلام کرد که با جدی‌ترین حریف تدارکاتی خود روبه‌رو خواهند شد.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79551
captcha
تازه ها
بیشتر