ورزش ایران / شناسه خبر: 79548 / تاریخ انتشار : 1397/4/19 16:58
|
قحط الرجال در فدراسیون بوکس

سرمربی با حفظ سمت مدیر تیم‌های ملی شد!

رییس فدراسیون بوکس در حالی برای اکبر احدی سرمربی حال حاضر تیم ملی با حفظ سمت حکم مدیریت تیم های ملی بوکس را نیز صادر کرد که گویی در این رشته قحط الرجال آمده است!

ایران ورزشی آنلاین /اکبر احدی سرمربی تیم ملی بوکس ایران که این روزها برای آمادگی ملی پوشان کشورمان جهت حضور در بازی‌های آسیایی تلاش می کند، درآستانه بازی های آسیایی 2018 اندونزی با حفظ سمت و حکمی جدید از سوی حسین ثوری رییس فدراسیون بوکس، به عنوان مدیر تیم‌های ملی نیز منصوب شده است.

نکته جالب در مورد پست جدید احدی این است که او درحالی که سرمربی تیم ملی است، به عنوان مدیر تیم های ملی نیز منصوب شده است! اتفاقی عجیب که قطعا اعتراض  پیشکسوتان و اهالی این رشته ورزشی را در بدنبال دارد.زیرا با واگذاری دو پست کلیدی در تیم های ملی به اکبر احدی این سوال در ذهن مخاطبان بوکس ایجاد می شود که آیا در این رشته بجز اکبر احدی، پیشکسوت و آدم کارکشته، فنی و کاردان دیگری وجود ندارد که رییس فدراسیون بوکس هرآنچه مسئولیت کلیدی و مهم بوده را یکجا سندش را به نام سرمربی تیم ملی زده است؟

به طور مثال مگر در این رشته پیشکسوت های کار کشته و سرد و گرم چشیده ای همچون منوچهر مقصودی، روح الله حسینی، حسین نهرودی، مرتضی سپهوند و...، خیلی های دیگر که درمجال فعلی فرصتی برای بردن نامشان نیست، حضور و وجود خارجی ندارند که اسامی آشنای آنها به چشم رییس فدراسیون نیامده است؟ آیا قرار است از این پس فقط اکبر احدی همه کاره تیم های ملی بوکس ایران باشد؟ درصورت ناکامی و شکست احتمالی بوکس در تورنمنت های معتبر آتی آیا اکبر احدی به تنهایی با وظیفه سنگینی که روی دوشش گذاشته شده پاسخگو خواهد بود یا رییس فدراسیون بوکس نیز کنار سرمربی و مدیر تیم های ملی قرار گرفته و از او حمایت می کند؟ به هر حال این تصمیم، تصمیمی است مدیریتی که فعلا از سوی رییس فدراسیون  بوکس مورد وثوق و تایید است. بنابراین باید منتظر ماند و دید تبعات احتمالی این تصمیم آیا دامن رییس فدراسیون را نیز می گیرد یا برعکس شرایط همانطوری که طراحی و پیش بینی شده خیلی خوب و عالی برای مجموعه تصمیم ساز بوکس تعبیر می شود.

اکبراحدی سرمربی بزرگسالان و مدیر تیم های ملی بوکس در واکنش به این سوال که گویا حکم شما اواخر سال گذشته از سوی رئیس فدراسیون ابلاغ شده بود، می گوید:«اواخر سال گذشته از سوی حسین ثوری ریس فدراسیون بوکس حکم من به عنوان مدیر تیم‌های ملی ابلاغ شد اما بنا برصلاحدید تا به امروز در مورد این حکم صحبتی مطرح نکردیم، اما در حال حاضر پس از مشورت با رییس فدراسیون تصمیم گرفتیم ابلاغ این حکم رسانه‌ای شود. حالا نیز بنا به دستور ثوری بنده به عنوان مدیر تیم‌های ملی بوکس می‌توانم اعمال نظر کنم.»

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79548
captcha
تازه ها
بیشتر