فوتبال ایران / شناسه خبر: 79547 / تاریخ انتشار : 1397/4/19 16:48
|
امیر در اردوی ماریتیمو

عابدزاده مقابل هال‌سیتی بازی نمی‌کند

عابدزاده که با جدایی دانیل راموس-سرمربی سابق ماریتیمو- باید کار با براگا را تجربه کند مصمم است مثل فصل قبل از چارلس برزیلی سبقت بگیرد و به عنوان دروازه بان اول ماریتیمو در لیگ پرتغال بازی کند.

ایران ورزشی آنلاین /امیرعابدزاده یکی از سه دروازه بان تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی بود. هر  چند درخشش علیرضا بیرانوند فرصت را به او و رشید مظاهری نداد تا در این رقابت ها درون دروازه تیم ملی قرار بگیرند. عابدزاده بعد از بازی های خوب تیم ملی در جام جهانی مثل تمام بازیکنان حاضر در این رقابت ها به تعطیلات رفت. او روز گذشته با پایان تعطیلات بعد از جام به اردوی تیم ماریتیمو ملحق شد تا برای یک فصل دشوار آماده شود. ماریتیمو در حال حاضر در شهر الگاروه اردو زده  و امروز نیز یک بازی تدارکاتی برابر تیم هال سیتی برگزار خواهد کرد.

عابدزاده در ورود به پرتغال تمرین های خود را آغاز کرده، در حالی که مربی این تیم کلودیو براگا قصد دارد به خاطر خستگی تمرینات جام جهانی او را آرام آرام به مرز آمادگی برساند. با توجه به فشار تمرین های تیم ملی در جام جهانی و خستگی حاصل از این مسابقات عابدزاده در بازی تیمش برابر هال سیتی بازی نخواهد کرد. او که با جدایی دانیل راموس-سرمربی سابق ماریتیمو- باید کار با براگا را تجربه کند مصمم است مثل فصل قبل از چارلس برزیلی سبقت بگیرد و به عنوان دروازه بان اول ماریتیمو در لیگ پرتغال بازی کند.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79547
captcha
تازه ها
بیشتر