فوتبال ایران / شناسه خبر: 79544 / تاریخ انتشار : 1397/4/19 16:29
|
تور الاهلی برای جذب مهاجم ایرانی

قوچان نژاد هم تیمی ابراهیمی می شود؟

به نظر می رسد مهاجم ایرانی مورد نظر الاهلی رضا قوچان نژاد است که این روزها از هیرنفین جدا شده و مشغول مذاکره با باشگاه های خواهان خود است.

ایران ورزشی آنلاین /روزنامه العرب مدعی شد سران باشگاه الاهلی به درخواست سرمربی مشهور اهل جمهوری چک درصدد اضافه کردن یک مهاجم خارجی دیگر به فهرست نفرات خود هستند که در این راه دو گزینه نهایی دارند. به نوشته این روزنامه یکی از این گزینه ها، ملی پوش ایرانی حاضر در جام جهانی 2018 است که از مدت ها قبل مذاکره با او آغاز شده است. الاهلی که به تازگی با امید ابراهیمی دیگر ستاره ملی پوش ایرانی برای امضای قرارداد دو ساله به توافق رسیده طی روزهای گذشته محسن متولی مراکشی و نایجل دی یونگ هلندی را به فهرست نفرات خود اضافه کرده بود و حالا برای پرکردن تنها جای خالی در فهرست نفرات خارجی در پی شکار دومین ستاره ایرانی است.

العرب که پیش از این هم به عنوان اولین رسانه قطری از توافق الاهلی با هافبک ایرانی خبر داده بود مدعی است علاوه بر مهاجم ایرانی باشگاه قطری با یک مهاجم سرشناس آفریقایی نیز در حال مذاکره است تا آلترناتیو مناسبی برای گزینه ایرانی خود داشته باشد. به نظر می رسد مهاجم ایرانی مورد نظر الاهلی رضا قوچان نژاد است که این روزها از هیرنفین جدا شده و مشغول مذاکره با باشگاه های خواهان خود است.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79544
captcha
تازه ها
بیشتر