فوتبال ایران / شناسه خبر: 79541 / تاریخ انتشار : 1397/4/19 15:46
|
جلسه با افتخاری برای برطرف شدن مشکلات مالی

منتظری با استقلال به ترکیه نرفت

منتظری با مدیرعامل این باشگاه صحبت می کند تا در صورت برطرف شدن مشکلات، این مدافع ملی پوش روز چهارشنبه برای اضافه شدن به تمرینات استقلال به ترکیه سفر کند.

ایران ورزشی آنلاین /پژمان منتظری از جمله ملی پوشان استقلال است که باید از امروز خود را به شفر معرفی می کرد تا در اردوی ترکیه در کنار آبی پوشان حضور داشته باشد اما این اتفاق رخ نداد. منتظری در تماسی که با مسئولان استقلال داشت اعلام کرد که صبح روز سه شنبه به ایران برگشته تا در جلسه ای با سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال برای فصل پیش رو شرکت کند.
منتظری در این جلسه درباره پرداخت نشدن بخشی از مطالبات خود و برخی مشکلات استقلال با مدیرعامل این باشگاه صحبت می کند تا در صورت برطرف شدن مشکلات، این مدافع ملی پوش روز چهارشنبه برای اضافه شدن به تمرینات استقلال به ترکیه سفر کند.
هر چند شایعه هایی پیرامون پیشنهاد قطری برای منتظری مطرح شده بود اما این مدافع فعلا تصمیم دارد تا با افتخاری درباره آینده خود و سال دوم قرارداد با استقلال مذاکره کند. منتظری فصل گذشته قراردادی دو ساله با استقلال بست و اکنون باید طبق قرارداد در تمرینات شرکت کند اما تکلیف این موضوع در جلسه با افتخاری مشخص می شود.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79541
captcha
تازه ها
بیشتر