فوتبال ایران / شناسه خبر: 79539 / تاریخ انتشار : 1397/4/19 15:31
|
سفر غیرمنتظره دروازه بان تیم ملی به استانبول

بیرانوند برای مذاکره به ترکیه رفت؟

سفر غیرمنتظره بیرانوند به ترکیه، مدیران پرسپولیس و هواداران این تیم را نگران کرده.دروازه بان تیم ملی یکی دو روزی است که در استانبول حضور دارد.برای تفریح یا مذاکره با تیمهای ترکیه ای را کسی نمی داند.

ایران ورزشی آنلاین /علیرضا بیرانوند سه فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد اما پیشنهاد چند باشگاه اروپایی، وضعیت او برای ادامه حضور در لیگ ایران را مبهم کرده است. بیرانوند که ریزه اسپور، آلانیا اسپور و فنرباغچه از ترکیه را خواهان خود می بیند در حال بررسی این پیشنهادهاست تا بهترین تصمیم را برای آینده فوتبال خود بگیرد.

در این بین سفر غیرمنتظره بیرانوند به ترکیه، مدیران باشگاه پرسپولیس و هواداران این تیم را نگران کرده. دروازه بان 25 ساله تیم ملی یکی دو روزی است که در استانبول حضور دارد. برای استراحت یا مذاکره با تیمهای ترکیه ای را کسی نمی داند اما همین حضور هم به دغدغه ای بزرگ برای پرسپولیس تبدیل شده است.

بیرانوند چند روز قبل اعلام کرد در پرسپولیس می ماند و تصمیمی برای جدایی، آن هم در ابتدای فصل ندارد اما سفر او به ترکیه همه را نگران کرده. بیرانوند چهارشنبه به ایران برمی گردد اما این پرسش مطرح است که با دست خالی یا دست پر؟ او با تیمهای حاضر در سوپرلیگ ترکیه مذاکره کرده یا فقط برای تفریح و استراحت به استانبول رفته؟ اینها پرسش هایی هستند که فقط بیرانوند پاسخ شان را می داند.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79539
captcha
تازه ها
بیشتر