فوتبال ایران / شناسه خبر: 79534 / تاریخ انتشار : 1397/4/19 14:45
|

استقلال نگران ستاره سوم

استقلال درنقل و انتقالات عملکرد نگران کننده ای داشته است. امیدابراهیمی، امید نورافکن ومجید حسینی بازیکنانی هستند که جدایی شان قطعی شده و جابرانصاری هم به احتمال فراوان می رود...

ایران ورزشی آنلاین / حمیدرضا عرب/ امید نورافکن قبل از جام جهانی از استقلال جدا شده بود، امید ابراهیمی هم پس از تماس تلفنی با وینفرد ‌شفر رسما خداحافظی‌اش را با استقلال اعلام کرد و سیدمجید حسینی هم به زودی تیمش را اعلام خواهد کرد.

در این میان خبر جدایی احتمالی فرشید باقری هم شنیده می‌شود و در عین حال استقلال با بازیکنانی همچون تیام و جباروف هم قراردادی انعقاد نکرده است. تمرین‌های استقلال هم قدری سرد و بی روح برگزار می‌شود و وینفرد شفر هم با اعصابی به هم ریخته در تمرین‌ها حاضر  می‌شود.
استقلال در حالی که باید خودش را آماده و مهیای لیگ قهرمانان آسیا و بازی مهم با السد کند درگیر این اتفاقات است و یکی پس از دیگری بازیکنان مهمش را از دست می‌دهد. دیروز جدایی ابراهیمی که قطعی شد، شفر صراحتا اعلام کرد که فرمانده‌اش را از دست داده است و در این شرایط مشخص نیست که ارتش آبی‌ها آیا می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا به پیشروی ادامه دهد؟ برای استقلال البته هنوز وقت و زمان برای پرکردن جای خالی این ستاره‌ها هست اما یارگیران این باشگاه بسیار کند پیش می‌روند و موجی از یاس و ناامیدی برای هواداران‌شان به وجود آورده‌اند.
برای استقلال باید نسخه بهتری پیچید. این تیم اگر ظرفیت‌هایش را می‌شناخت شاید اکنون شرایط به گونه‌ای پیش می‌رفت که می‌شد درباره قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا با قطعیت بیشتری حرف زد اما با رفتن ابراهیمی، نورافکن و حسینی رسیدن به قهرمانی آسیا خیلی دشوار است.

 

captcha
تازه ها
بیشتر