فوتبال ایران / شناسه خبر: 79530 / تاریخ انتشار : 1397/4/19 13:49
|
فعلا به پول فکر نمی کنم

قدوس: سن من بالا نیست که به چین بروم!

پول نیز مهم است اما برای من کافی نیست چون من جوان هستم و در مسیر درستی قرار گرفته ام. من کماکان در اروپا به فوتبالم ادامه خواهم داد و به چین نخواهم رفت.

ایران ورزشی آنلاین /یک هفته ای می شود که صحبت از پیشنهاد وسوسه انگیز چینی ها به سامان قدوس هافبک تیم ملی ایران شده اما او که بزرگ شده اروپاست، دیدی کاملا حرفه ای به این موضوع دارد و نمی خواهد زندگی ورزشی اش را فدای پول کند. سامان با یک روزنامه سوئدی صحبت کرده و گفته:« پیشنهادی از چین دارم. این پیشنهاد پول هنگفتی است اما من کسی نیستم که در شرایط کنونی به پول فکر کنم. من خیلی جوان نیستم ولی سنم کمتر از آن است که به چین بروم. چندین بار گفتم نه. چون می خواهم ببینم که چقدر می توانم در زندگی فوتبالی پیش بروم. البته پول نیز مهم است اما برای من کافی نیست چون من جوان هستم و در مسیر درستی قرار گرفته ام. من کماکان در اروپا به فوتبالم ادامه خواهم داد و به چین نخواهم رفت.»

نکته:سامان قدوس به چین نمی رود و این اتفاق مثبتی است اما حضور در این لیگ ارتباطی به سن و سال بازیکنان ندارد. اسکار که از چلسی راهی شانگهای شد فقط 25 سال داشت یا خیلی از بازیکنان دیگر که به خاطر مبلغ قرارداد بالا به شرق آسیا می روند. همین که قدوس در شرایط فعلی ادامه بازی در اروپا را به حضور در چین ترجیح داد یک امیدواری جدید برای فوتبال ایران است. امیدواری برای تماشای بازی های او در یک لیگ معتبر. خودش که می گوید لالیگا و بوندس لیگا را بیشتر از بقیه می پسندد.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر