ورزش ایران / شناسه خبر: 79528 / تاریخ انتشار : 1397/4/19 12:03
|

تیم ملی کشتی فرنگی: اشکانی، نوری را خط زد

تیم ملی کشتی فرنگی در حالی اردوی خود را بعد از بازگشت از مسابقات بین المللی گرجستان از سر می گیرد که علی اشکانی سرمربی تیم ملی مهدی نوری را به اردوی تیم ملی دعوت نکرد.

ایران ورزشی آنلاین / اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از روز 16 تیر آغاز شد اما علی اشکانی برای این اردو نام کشتی گیران وزن 55 کیلو گرم و 130 کیلو گرم را در بین نفرات دعوت شده قرار نداد.

در توضیحی که فدراسیون کشتی ارائه کرده بود عنوان شد که بعد از بازگشت تیم ملی کشتی فرنگی از مسابقات بین المللی گرجستان این نفارت دوباره به تیم ملی دعوت می شود.

بعد از بازگشت تیم ملی از مسابقات گرجستان علی اشکانی از مسلم نادری خادم، رضا خدری، امین سوری، بهنام مهدی زاده، شهاب قوره جیلی، مهدی بالی و جواد فراز فاروجی برای حضور در رادوی تیم ملی دعوت کرد.

در این بین نام مهدی نوری کشتی گیر اردبیلی تیم ملی از قلم جا افتاد و مشخص نیست که کادر فنی چرا نام او را خط زده است. مهدی نوری در گرجستان به همراه شهاب قوره جیلی به مدال برنز رسید اما بهنام مهدی زاده هشتم شد. با این وجود مهدی زاده به اردوی تیم ملی دعوت شد اما خبری از نام مهدی نوری نیست که همین می تواند بیانگر این نکته باشد که دعوت نشدن نوری دلیل فنی ندارد.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79528
captcha
تازه ها
بیشتر