تیم ملی ایران / شناسه خبر: 79512 / تاریخ انتشار : 1397/4/18 17:36
|
دروازه بان تیم ملی جانشین فابیانو می شود؟

روزنامه های مشهور ترکیه: بیرانوند قرضی در فنرباغچه

روزنامه های ملیت و فاناتیک ترکیه با انتشار اخباری از حضور علیرضا بیرانوند در باشگاه فنرباغچه نوشته و معتقدند او با قراردادی قرضی جانشین فابیانوی برزیلی در دروازه این تیم می شود.

ایران ورزشی آنلاین /روزنامه ملیت ترکیه از پیوستن علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی کشورمان و پرسپولیس به فنرباغچه خبر می‌دهد. ملیت می‌گوید بعد از جدا شدن فابیانو گلر برزیلی فنرباغچه، مسئولین باشگاه به دنبال جانشین او می‌گشتند و اخیراً خبری به بیرون درز کرد که نشان می‌داد جذب بیرانوند 24ساله دروازه‌بان باشگاه پرسپولیس ایران در حال قطعی شدن است. ملیت می‌گوید دروازه‌بان ملی‌پوش ایرانی در مرحله‌ اول به مدت یک فصل به عنوان بازیکن قرضی در فنرباغچه بازی خواهد کرد.
روزنامه‌ ورزشی پرطرفدار فاناتیک ترکیه هم نوشت: «درحالی که مصدومیت فابیانو و جدایی او از فنرباغچه، هواداران این باشگاه ترک را نگران کرده بود، حالا همه با مطرح شدن اسم علیرضا بیرانوند گلر 24ساله‌ی ایرانی غافلگیر شده‌اند.  درخشش بیرانوند در جام جهانی با پیراهن ایران، مسئولین فنرباغچه که به دنبال تقویت خط دفاع و دروازه‌ خود هستند را به جذب او متقاعد کرده است. بیرانوند فعلاً به مدت یک سال به عنوان یار قرضی در فنرباغچه بازی خواهد کرد.»

فانتیک در ادامه گزارش خود درباره بیرانوند نوشت: «مهمترین خصوصیات او سیوهای حیاتی است و بیرانوند حتی گاهی با شوتهای بلند خود به بازیکنان تیمش پاس گل هم داده است. بیرانوند علاقه‌ زیادی به شوتهای بلند و منتقل کردن سریع بازی به نیمه‌ی حریف دارد.بیرانوند در عین حال قابلیت این را دارد که توپ را با استفاده از دست، خیلی سریع برای بازیکنان خودی بیندازد تا بازی متوقف‌‌شده، سریعتر و چابک‌تر آغاز شود. بیرانوند در چندین مسابقه، به هم‌بازی‌های خود پاس گل هم داده است.»

captcha
تازه ها
بیشتر