ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 79506 / تاریخ انتشار : 1397/4/18 16:52
|

بازگشت پائولینیو به لیگ چین

هافبک برزیلی پس از یک سال حضور در بارسا به سوپرلیگ چین برگشت.

ایران ورزشی آنلاین / پائولینیو به لیگ چین بازگشت. او کمتر از یک سال در بارسلونا حضور داشت و اکنون به باشگاه گوانژو اورگرانده چین بازگشته است. انتقال او در ابتدا شش‌ماهه و قرضی است و باشگاه چینی باید او را از 31 دسامبر به‌صورت دائمی خریداری کند.

پائولینیو در تابستان گذشته به‌عنوان خریدی غافلگیرکننده راهی بارسلونا شد. او شروع درخشانی در این تیم داشت اما بعدتر افت کرد ولی در کل عضوی کلیدی از تیمی بود که فاتح دوگانه داخلی در فصل 18-2017 شد. او در مجموع تمامی رقابت‌ها 49 بازی برای بارسلونا انجام داد و 9 گل به ثمر رساند و 3 گل هم ساخت.

بارسلونا با این مشکل مواجه است که تعداد بازیکنان غیراروپایی این تیم بالاست و این هم یکی از دلایل بازگشت پائولینیو به گوانژو بود. اکنون با رفتن پائولینیو، جا برای خرید آرتور باز می‌شود. یری مینا، دیگر بازیکن بدون گذرنامه اروپایی بارسلونا هم شاید به اورتون برود.

باشگاه گوانگژو در وب‌سایت خود نوشت: «خوش برگشتی» و تصویری از این بازیکن 29ساله را هم منتشر کرد که عضو تیم برزیل در جام جهانی 2018 بود. بارسلونا هم پیامی منتشر کرد و برای پائولینیو بهترین‌ها را آرزو کرد. این بازیکن پیش از حضور در بارسلونا تقریبا سه سال را در سوپرلیگ چین گذرانده بود و حدود 100 بازی انجام داده و دو بار فاتح این لیگ شده بود.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79506
captcha
تازه ها
بیشتر