تیم ملی ایران / شناسه خبر: 79503 / تاریخ انتشار : 1397/4/18 16:25
|
برای موفقیت نیاز به امکانات بیشتری داریم

کی‌روش:با 15 روز تمرین نمی توانیم ژاپن را ببریم‌

برای پیروزی برابر تیمی مانند ژاپن که از ۴۰ سال قبل پیشرفت خود را آغاز کرده نمی‌توانیم ظرف ۱۵ روز بازیکنان را دور هم جمع کنیم. در این صورت فرصتی برای پیروزی نخواهیم داشت.

ایران ورزشی آنلاین /تیم ملی فوتبال ایران در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا با تیم‌های عراق، یمن و ویتنام هم‌گروه شده و در گروه چهارم این رقابت‌ها قرار دارد. کارلوس کی‌روش معتقد است ایران برای موفقیت در این رقابت‌ها باید خودش را به بهترین شکل ممکن آماده حضور در بازی ها کند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفت و گو با سایت AFC می گوید:«در جام ملت‌های آسیا باید مقابل تیم‌های عربستان، امارات، قطر و تیم‌های قدرتمند این تورنمنت مانند ژاپن، کره جنوبی و استرالیا به میدان برویم. برخی از مردم فکر می‌کنند این رقابت‌ها بعد از عملکردمان در جام جهانی آسان خواهد بود اما این طور نیست. با رقبایی روبه‌رو هستیم که از ۳۰ سال قبل پیشرفت‌شان را آغاز کرده‌اند. برای موفقیت در این رقابت‌ها نیاز به امکانات و زیرساخت‌هایی داریم تا تیم‌مان را برای جام ملت‌های آسیا آماده کنیم. بیایید در مورد ژاپن صحبت کنیم. برای پیروزی برابر تیمی مانند ژاپن که از ۴۰ سال قبل پیشرفت خود را آغاز کرده نمی‌توانیم ظرف ۱۵ روز بازیکنان را دور هم جمع کنیم. در این صورت فرصتی برای پیروزی نخواهیم داشت.»

captcha
تازه ها
بیشتر