ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 79502 / تاریخ انتشار : 1397/4/18 16:23
|

لحظه‌شماری یوونتوس برای انتقال رونالدو

باشگاه ایتالیایی مطمئن است که رونالدو به زودی قراردادش با آنها را امضا می‌کند.

ایران ورزشی آنلاین / یوونتوس منتظر آن است که کریستیانو رونالدو و رئال مادرید به راه حلی برای انتقال این بازیکن دست یابند. آنها در هر حال مطمئن هستند که این بازیکن راهی این تیم خواهد شد، چرا که به این تیم قول داده است.

قرار است هیات مدیره رئال مادرید جلسه‌ای برگزار کنند و گزارش شده که فلورنتینو پرز ممکن است پس از آن جلسه، اعلام کند که رونالدو از این تیم می‌رود. در هر حال، جیان‌لوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار معروف نقل و انتقالات اطمینان داده که تصمیم در این زمینه گرفته شده است.

تنها مساله این است که آیا پرز اجازه رفتن او را با قیمت 100 میلیون یورو می‌دهد یا نه. پرز در ژانویه با رونالدو بر سر این مبلغ انتقال به توافق رسیده، هرچند که همه چیز شفاهی بوده است. ژرژ مندز، ایجنت رونالدو هم 20 تا 25 میلیون یورو حق کمیسیون دریافت خواهد کرد.

پرز در زمانی که بر سر این مبلغ انتقال با رونالدو به توافق رسیده بود تصور می‌کرد که در نهایت باشگاهی در چین یا آمریکا با پرداخت این مبلغ به رئال، رونالدو را خواهد خرید اما رونالدو انگیزه بالایی برای موفقیت دارد و بر این باور است که با فتح لیگ قهرمانان با یوونتوس، ثابت خواهد کرد که بهترین بازیکن دنیاست.

یوونتوس از سال 1996 که فاتح لیگ قهرمانان شد، تاکنون چند بار به فینال این مسابقات راه یافته اما نتوانسته قهرمانی‌اش را تکرار کند.

ژرژ مندز صبح امروز یک بار دیگر به یوونتوس اطلاع داد که رونالدو برای این انتقال جدی است. رقم فسخ قرارداد رونالدو یک میلیارد یورو است، ولی پرز گفته به شرطی با جدایی این بازیکن به رقم 100 میلیونی یورو موافقت می‌کند که صریحا اعلام کند که به خواست خودش جدا می‌شود. پرز نمی‌خواهد به عنوان کسی شناخته شود که رونالدو را فروخته.

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79502
captcha
تازه ها
بیشتر