ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 79499 / تاریخ انتشار : 1397/4/18 16:06
|
سرمربی سابق وردربرمن در ام ال اس

الکس نوری روی نیمکت لس آنجلس؛ شایعه یا واقعیت؟

بیلد گزارش داده الکساندر نوری به لس انجلس اف سی می رود.باب بردلی نتایج فوق العاده ای همراه با لس آنجلس کسب کرده و همین باعث شده حضور نوری روی نیمکت این تیم کمی دور از ذهن باشد.

ایران ورزشی آنلاین /الکساندر نوری اواسط نیم فصل دوم فصل 2017-2016 سرمربی وردربرمن شد و این تیم را از خط سقوط به بوندس لیگای دو نجات داد. نتایج نوری به قدری درخشان بود که حتی برمن به چند امتیازی کسب سهمیه لیگ اروپا نیز رسید اما در نهایت نتوانست این موفقیت را تجربه کند.

همین نتایج باعث شد تا مدیران برمن پیشنهاد تمدید قرارداد به نوری بدهند و این مربی را برای فصل 2018-2017 روی نیمکت خود نگه دارند. نوری که اصالتی ایرانی دارد فصل قبل نتوانست روزهای موفقی را در برمن سپری کند. تیم او در هفته های ابتدایی آنقدر شکست خورد که مدیران باشگاه چاره ای جز قطع همکاری با او پیدا نکردند. 

نوری در اواسط نیم فصل اول اخراج شد و از آن زمان به بعد، جز شایعه حضور در تراکتورسازی دیگر خبری از این مربی جوان نشنیدیم. حالا نشریه بیلد خبر داده که قرار است نوری به ام ال اس برود و هدایت لس آنجلیس اف سی را بر عهده بگیرد. اتفاقی که با توجه به انتشار از سوی بیلد می تواند موثق باشد اما وقتی نتایج لس آنجلس اف سی را در لیگ امریکا می بینیم باور تغییر مربی در این تیم برایمان کمی سخت می شود.

لس آنجلس اف سی در کنفرانس غرب لیگ امریکا،با کسب 34 امتیاز از 18 بازی در رده دوم قرار دارد. فاصله این تیم که مهرداد بیت آشور را نیز در اختیار دارد با صدر جدول-دالاس- تنها یک امتیاز است. باب بردلی، سرمربی 60 ساله لس آنجلس با سابقه مربیگری در لوهاور، سوانسی، مترواستارز و تیم ملی مصر نتایج فوق العاده ای کسب کرده و همین باعث شده حضور نوری روی نیمکت این تیم کمی دور از ذهن باشد.

وقتی خبر روزنامه معتبر بیلد و نتایج درخشان باب بردلی را کنار هم می گذاریم نمی توانیم تشخیص بدهیم که خبر حضور نوری در ام ال اس شایعه است یا واقعیت دارد؟ فقط می توانیم انتظار بکشیم تا این انتقال رسمی شود.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79499
captcha
تازه ها
بیشتر