null / شناسه خبر: 79497 / تاریخ انتشار : 1397/4/18 15:54
|
تیم دالیچ خسته است اما ناامید نه

برانکو:شانس برد انگلیس مقابل کرواسی 55 به 45 است

با توجه به اینکه 2 بازی اخیر ما طولانی شد، این موضوع مزیت‌هایی برای انگلیس دارد. باید بگویم شانس برد انگلیس نسبت به ما 55 به 45 است.

ایران ورزشی آنلاین / برانکو تنها مربی کروات است که 3 قهرمانی در کشورهای مختلف بدست آورده است. این روزها سرمربی پرسپولیس جدا از تمرکز روی آماده سازی پرسپولیس، عملکرد تیم ملی کرواسی را در جام جهانی پیگیری می‌کند.برانکو درباره عملکرد تیم کرواسی در جام جهانی می گوید:«ما مشتاق پیروزی مقابل روسیه بودیم. در همه زمینه‌ها از حریف بهتر بودیم. ممکن است در نیمه اول کمی ضعیف ظاهر شده باشیم. شاید اگر توپ های ما وارد دروازه می‌شد می‌توانستیم قبل از پایان بازی به برتری برسیم. حالا ضروری است که آنالیزی داشته باشیم. من به دالیچ اعتقاد دارم که به تمام بازیکنانش احترام می‌گذارد و به همان اندازه احترام می‌بیند. مقابل روسیه بسیار هیجان‌زده بودیم، چرا که به عنوان یک تماشاگر بازی تیم ملی را دیدم و به آنچه که تاکنون انجام داده‌ایم افتخار می‌کنم.»

برانکو درباره بازی نیمه نهایی کرواسی مقابل انگلیس هم صحبت می کند:« انگلیس در مرحله نیمه‌نهایی منتظر ماست و تیم ما به خاطر بازی با دانمارک و روسیه کمی خسته است.بعد از سال‌ها انگلیس تیم خوبی را به جام جهانی فرستاده. آنها حریف سرسختی برای ما خواهند بود. انگلیس بازیکنان جوانی دارد که به راحتی بر حریفانشان غلبه می‌کنند. با توجه به اینکه 2 بازی اخیر ما طولانی شد، این موضوع مزیت‌هایی برای انگلیس دارد. باید بگویم شانس برد انگلیس نسبت به ما 55 به 45 است.»

این صحبتها البته دلیلی نیست که برانکو برای صعود کرواسی به فینال ناامید باشد:«با دانستن شرایط روحی و کیفیت تیم این انتظار وجود دارد شاگردان دالیچ با راه یافتن به مرحله نهایی تاریخ‌ساز شوند. 20 سال پیش ما چنین شرایطی را تجربه کردیم. بسیار سخت است وقتی شما در مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی هستید، بگوییم چه اتفاقی می‌افتد. سرخوشی بیش از حد کوچک است، اما همه چیز سریع اتفاق می‌افتد. شما خیلی فرصت لذت بردن و جشن گرفتن ندارید چرا که یک آزمون جدید در روزهای آینده منتظر شماست.»

برانکو به بازی کرواسی در مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی 1998 اشاره می کند:«ما در مرحله نیمه‌نهایی 1998 مقابل فرانسه موفق نبودیم اما امیدوارم روز چهارشنبه بازیکنان ما جبران کنند و یک پیروزی تاریخی مقابل انگلیس رقم بزنند.همان طور که قبلا گفتم ما می‌توانیم به عنوان قهرمانی برسیم.»

captcha
تازه ها
بیشتر