ورزش ایران / شناسه خبر: 79495 / تاریخ انتشار : 1397/4/18 15:36
|
یونس سرمرستی خداحافظی کرد

وداع زودهنگام قهرمان کشتی جوانان جهان با دنیا حرفه ای

کشتی گیر جوان تیم ملی کشتی آزاد با انشتار متنی گلایه آمیز اعلام کرد که دیگر قصد ندارد به عنوان کشتی گیر به میادین برگردد.

ایران ورزشی آنلاین / یونس سرمرستی با انتشار متنی احساسی در صفحه اینستاگرامش از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد. یونس سرمستی که مدتی است از تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان هم دور افتاده در تصمیمی عجیب کناره گیری رسمی خود از دنیای قهرمانی را رسما اعلام کرد. او همچنین اعلام کرد که به زودی با ورود به دنیای مربیگری به کشتی بر می گردد.  

یونس سرمستی متنی انتقادی را منتشر کرده و در آن از برخی بی توجهی ها گلایه کرده است:« کشتی باعث شد خیلی ها را بشناسم و بدانم که هیچکس شبیه حرفهایش نیست. دلم برای جوانانی می سوزد که با آرزوهایشان خداحافظی کردند و زندگیشان را فدای راحتی مسولین کردند.»

او همچنین در بخش دیگری از این متن آورده است:« دلم پر است اما بهترین راه سکوت و خداحافظی از عشق رویای بچگی و چندین ساله ام است. امیدوارم فرصتی پیدا کنم و در کسوت مربیگری و باشگاهی به مردم محرومم خدمت کنم.»

یونس سرمرستی در سال 2013 در مسابقات جهانی صوفیه به مدال طلای وزن 55 کیلو گرم دست پیدا کرد. سرمرستی همچنین مدال برنز نوجوانان جهان در سال 2011 را هم در کارنامه دارد.

او سال گذشته در یک قدمی رسیدن به دوبنده تیم ملی هم بود که به بهانه مصدومیت از ترکیب تیم ملی کنار گذاشته شد و حالا هم اعلام می کند قصد کشتی گرفتن ندارد.   

captcha
تازه ها
بیشتر