فوتبال ایران / شناسه خبر: 79490 / تاریخ انتشار : 1397/4/18 13:59
|
جانشین امید از اصفهان می آید

علی کریمی نزدیکی‌های استقلال

کریمی با استقلال مذاکره کرده و به احتمال فراوان ظرف روزهای آینده با قراردادی رسمی به عضویت این تیم در می آید. بازیکنی که قرار بود در جام جهانی بازی کند اما آسیب دیدگی تمام آرزوهای او را بر باد داد.

ایران ورزشی آنلاین /جدایی امید ابراهیمی برای استقلال گران تمام شد. بازیکنی که قرار بود به قول شفر همچنان فرمانده خط هافبک استقلال باشد. امید البته به قطر رفت تا با الاهلی قرارداد جدیدی امضا کند. همین مسئله مدیران و کادر فنی استقلال را در تکاپو انداخته تا بازیکنی در حد و اندازه های او جذب کنند. بازیکنی که هم تجربه داشته باشد و هم بتواند خط میانی استقلال را هدایت کند.

بعد از قطعی شدن جدایی ابراهیمی، نام علی کریمی به میان آمده. هافبک 24 ساله ای که فصل قبل را در سپاهان گذراند و کاپیتان این تیم بود.کریمی که این روزها شایعه حضورش در تراکتورسازی نیز به گوش می رسد حتی با مدیران استقلال مذاکره کرده و به توافق هایی نیز رسیده.

کریمی که بر خلاف شایعه ها، به اردوی تراکتورسازی در ترکیه نرفته قصد داشت لژیونر شود اما مصدومیت در آخرین روزهای اردوی تیم ملی باعث شد تا کریمی بازی در جام جهانی را از دست بدهد. حالا او با استقلال وارد مذاکره شده و به احتمال فراوان ظرف روزهای آینده با قراردادی رسمی به عضویت این تیم در می آید. بازیکنی که قرار بود در جام جهانی مقابل مراکش و از ابتدا بازی کند اما آسیب دیدگی تمام آرزوهای او را بر باد داد. 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79490
captcha
تازه ها
بیشتر