ورزش ایران / شناسه خبر: 79471 / تاریخ انتشار : 1397/4/17 16:40
|
وقتی گم شدن چوب‌ها از آمدن مهران مدیری بیشتر دیده می‌شود

مهران مدیری، خبرسازی رییس برای ابقا

در همین روزهایی که مهران مدیری به این فدراسیون آمده، گم شدن چوب بازیکنان و باخت سنگینشان در رقابت‌های آسیایی به دلیل گم شدن همین چوب‌ها، بسیار بیشتر از حضور ستاره سینما و تلویزیون دیده شد!

ایران ورزشی آنلاین / اتفاق جدیدی نیست. متوسل شدن به افراد سرشناس و مخصوصا هنرمندان برای مطرح کردن هرچه بیشتر رشته‌های ورزشی بارها در کشور انجام شده. از اکبرعبدی و هدیه تهرانی گرفته تا سالار عقیلی و روناک یونسی. حالا هم نوبت به موثرترین و محبوب‌ترین کمدی‌ساز ده دهه اخیر ایران رسیده است. مهران مدیری که پس از برنامه دورهمی اش، یک بار دیگر در صدر اخبار قرار گرفت و از گذشته هم محبوب‌تر شد، حالا رییس کمیته هنرمندان فدراسیون بیلیارد شده. اتفاقی که فارغ از سمت و جایگاه تشریفاتی‌اش، برد تبلیغاتی بسیار خوبی برای رشته کم سر و صدایی مثل بیلیارد دارد و کمک می‌کند خیلی بیشتر از گذشته دیده شود.

استفاده تبلیغاتی از بازیگران؛ خوب یا بد؟
صرف این کار و آوردن چهره‌های شناخته شده، آن هم در سطح افرادی مانند مهران مدیری کار خوب و بسیار بزرگی است. از طرف دیگر خیلی هم هوشمندانه است و اگرچه خیلی هم ساده نیست اما گاهی اوقات می‌توان با استفاده از آن راه صد ساله را یک شبه رفت و به اندازه چندین و چند قهرمانی در آسیا و جهان برد تبلیغاتی دارد. پس برای رشته‌هایی نظیر بیلیارد که سهم کمی از رسانه‌ها دارند و خیلی دیده نمی‌شود، چنین کارهایی می‌تواند کمک کند تا فعالیت‌های‌شان بهتر و بیشتر دیده شود.
این تصمیم‌ها اگرچه ورزشی نیست اما در دنیایی که رسانه‌ها حرف اول را می‌زنند، تصمیم خوب و هوشمندانه است اما در این میان نکته دیگری هم که مطرح می‌شود، علت این ماجرا و به نوعی ترکاندن بمب خبری است. اینکه چرا حالا چنین تصمیمی گرفته شده است و گاهی این چرا پاسخ‌های جالبی در پی دارد.

جمع کردن رای با آوردن مدیری؟
نکته جالب در ماجرای آوردن مهران مدیری به فدراسیون بیلیارد، بولینگ و بولس، روزهای منتهی به پایان دوران ریاست اسکندری در این فدراسیون است.
 اینکه رییس کنونی بیلیارد ایران در شرایطی که ثبت نام انتخابات آینده فدراسیونش انجام شده، این بمب خبری را می‌ترکاند و بیلیارد را با این کارش بر سر زبان‌ها می‌اندازد.
حالا اگر بفهمیم که او شرایط چندان مساعدی برای انتخاب مجدد ندارد و چالش‌های متعدد و جدی را در ماه‌های گذشته پشت سر گذاشته است چه می‌گویید؟ اینطور به نظر نمی‌رسد که او می‌خواهد شرایطش را برای ماندن در این فدراسیون بهتر کند؟

مشکل ستاره‌ها با رییس
طی هفته‌های گذشته حرف و حدیث‌ها و صحبت‌های در گوشی زیادی درباره مشکل جدی ستاره‌های این رشته با رییس فدراسیون شنیده شده. مشکلاتی که بخشی از آن رسانه‌ای هم شده و حسین وفایی پس از اعتراض از کم توجهی فدراسیون، مصاحبه تند رییس فدراسیون علیه‌اش را دید و حالا هم بعید نیست این ماجرا در ماه‌های آینده ادامه داشته باشد.
در مجموع حرف و حدیث در بولس بسیار است. برخورد‌های عجیب و غریب هم با برخی بازیکنان کم نیست و اسکندری به وضوح جایگاه خیلی مستحکمی ندارد. جایگاهی که گویا سعی می‌کند با متوسل شدن به سوپر استار طنز ایران، آن را تقویت کند تا بتواند در فدراسیونش ماندگار شود.
با تمام اینها، در همین روزهایی که مهران مدیری به این فدراسیون آمده، گم شدن چوب بازیکنان و باخت سنگینشان در رقابت‌های آسیایی به دلیل گم شدن همین چوب‌ها، بسیار بیشتر از حضور ستاره سینما و تلویزیون دیده شد!
اتفاقی که به حجم مشکلات اسکندری در فدراسیون تحت مدیریت اضافه کرد و کار را برای ماندنش دشوارتر کرد.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/79471
captcha
تازه ها
بیشتر